בית שערים
סמל למ״ס 248 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 710 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית שערים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 16.1% | 868586 | 156 מתוך 1,192152 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 20.2% | 6.4% | 757169 | 299 מתוך 1,192294 מתוך 1,038126 מתוך 408 |
| ביחד | 17.6% | 9.3% | 838084 | 202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| הליכוד | 9.4% | 20.5% | 453953 | 647 מתוך 1,192627 מתוך 1,038191 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 5.9% | 787771 | 253 מתוך 1,192225 מתוך 1,038116 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342542 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,038235 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 5.7% | 362749 | 756 מתוך 1,192746 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312235 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038260 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 271831 | 834 מתוך 1,192824 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.5% | 5.9% | 768766 | 251 מתוך 1,192103 מתוך 1,038124 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364035 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,038221 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 14.4% | 44.0% | 352747 | 770 מתוך 1,192754 מתוך 1,038216 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 83.1% | 37.8% | 807775 | 241 מתוך 1,192239 מתוך 1,038101 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627152 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302133 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 82.8% | 78.0% | 868791 | 166 מתוך 1,192128 מתוך 1,03837 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 425 | 5,690,682 | 374139 | 747 מתוך 1,192608 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.8% | 69.9% | 0.6% | 13.6% | 72.5% | 345 | קדימה 32.8% |
| 2009 | 22.3%▲7.6 | 72.1%▲2.2 | 0.0%▼0.6 | 2.4%▼11.2 | 75.6% | 376 | קדימה 39.9% |
| 2013 | 20.8%▼1.5 | 74.7%▲2.7 | 0.3%▲0.3 | 1.3%▼1.1 | 85.2% | 384 | העבודה 25.3% |
| 2015 | 19.4%▼1.5 | 76.5%▲1.7 | 0.0%▼0.3 | 3.9%▲2.6 | 86.8% | 408 | המחנה הציוני 49.3% |
| אפר׳ 2019 | 14.5%▼4.9 | 78.6%▲2.2 | 0.8%▲0.8 | 6.1%▲2.1 | 81.1% | 379 | כחול לבן 57.5% |
| ספט׳ 2019 | 17.5%▲3.0 | 80.1%▲1.5 | 0.3%▼0.5 | 2.1%▼4.0 | 80.6% | 382 | כחול לבן 61.5% |
| 2020 | 17.2%▼0.4 | 81.8%▲1.7 | 0.8%▲0.5 | – | 81.5% | 396 | כחול לבן 68.2% |
| 2021 | 14.7%▼2.5 | 84.5%▲2.7 | 0.3%▼0.5 | – | 76.2% | 381 | יש עתיד 32.5% |
| 2022 | 16.6%▲1.9 | 80.1%▼4.4 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 74.7% | 392 | יש עתיד 45.2% |
| 2026 | 14.4%▼2.2 | 83.1%▲3.0 | 0.5%▲0.2 | 1.9%▲1.9 | 82.8% | 425 | ישר! 39.5% |
מפקד 2022
| בית שערים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 710 | 9,601,720 | 323535 | 776 מתוך 1,162650 מתוך 1,027254 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,906 | – | 242729 | 878 מתוך 1,162745 מתוך 1,027291 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.7% | 12.4% | 757271 | 276 מתוך 1,151272 מתוך 1,016115 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.1% | 25.8% | 777482 | 271 מתוך 1,159269 מתוך 1,02775 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.2% | 25.3% | 424247 | 588 מתוך 1,012579 מתוך 1,003172 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 164,400 | 104,300 | 898893 | 127 מתוך 1,160127 מתוך 1,02729 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.2% | 69.8% | 293 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמת ישי 1.4 ק״מ · מנשית זבדה 1.8 ק״מ · נהלל 1.8 ק״מ · כפר יהושע 2.9 ק״מ · רמת דוד 3.0 ק״מ