נהלל
סמל למ״ס 80 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 89.5% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נהלל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.5% | 16.1% | 635858 | 441 מתוך 1,192433 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| ביחד | 28.2% | 9.3% | 100100100 | 3 מתוך 1,1923 מתוך 1,0381 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 24.5% | 6.4% | 848178 | 193 מתוך 1,192191 מתוך 1,03888 מתוך 408 |
| הליכוד | 5.3% | 20.5% | 282032 | 854 מתוך 1,192828 מתוך 1,038275 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737265 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.7% | 383042 | 712 מתוך 1,192707 מתוך 1,038231 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.7% | 332438 | 767 מתוך 1,192757 מתוך 1,038241 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 17624 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.5% | 5.1% | 13120 | 1,021 מתוך 1,1921,012 מתוך 1,038318 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667556 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303431 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 7.5% | 44.0% | 201025 | 954 מתוך 1,192929 מתוך 1,038304 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 89.5% | 37.8% | 929091 | 98 מתוך 1,19298 מתוך 1,03836 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627152 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,038178 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.8% | 383040 | 720 מתוך 1,192711 מתוך 1,038237 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.3% | 78.0% | 505163 | 588 מתוך 1,192505 מתוך 1,038151 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 730 | 5,690,682 | 687570 | 381 מתוך 1,192256 מתוך 1,038122 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.6% | 70.5% | 0.0% | 14.4% | 71.5% | 417 | קדימה 35.0% |
| 2009 | 20.5%▲5.9 | 75.8%▲5.3 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼12.4 | 73.3% | 443 | קדימה 45.6% |
| 2013 | 15.7%▼4.8 | 78.2%▲2.4 | 0.8%▲0.8 | 1.9%▼0.1 | 76.0% | 477 | העבודה 30.6% |
| 2015 | 14.5%▼1.2 | 80.5%▲2.3 | 0.2%▼0.6 | 4.8%▲2.9 | 77.9% | 518 | המחנה הציוני 57.3% |
| אפר׳ 2019 | 11.7%▼2.7 | 84.0%▲3.5 | 0.0%▼0.2 | 4.2%▼0.6 | 76.1% | 545 | כחול לבן 64.6% |
| ספט׳ 2019 | 10.0%▼1.7 | 84.8%▲0.7 | 0.2%▲0.2 | 4.7%▲0.4 | 75.5% | 558 | כחול לבן 63.8% |
| 2020 | 10.9%▲0.8 | 88.4%▲3.6 | 0.2%±0.0 | – | 75.8% | 561 | כחול לבן 70.2% |
| 2021 | 10.5%▼0.4 | 88.3%▼0.1 | 0.2%±0.0 | – | 76.3% | 583 | יש עתיד 38.1% |
| 2022 | 9.9%▼0.6 | 89.5%▲1.1 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 74.2% | 618 | יש עתיד 47.7% |
| 2026 | 7.5%▼2.3 | 89.5%±0.0 | 0.5%▲0.4 | 2.3%▲2.3 | 78.3% | 730 | ישר! 31.5% |
מפקד 2022
| נהלל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,350 | 9,601,720 | 697673 | 356 מתוך 1,162239 מתוך 1,027111 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,210 | – | 374240 | 727 מתוך 1,162595 מתוך 1,027247 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292422 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 9.2% | 12.4% | 403436 | 688 מתוך 1,151668 מתוך 1,016260 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 51.5% | 25.8% | 959495 | 58 מתוך 1,15957 מתוך 1,02720 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 56.8% | 25.3% | 999999 | 13 מתוך 1,01213 מתוך 1,0035 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 155,400 | 104,300 | 838189 | 194 מתוך 1,160194 מתוך 1,02745 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.9% | 69.8% | 388 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמת דוד 1.4 ק״מ · מנשית זבדה 1.8 ק״מ · בית שערים 1.8 ק״מ · גבת 2.3 ק״מ · יפעת 3.0 ק״מ