קריית נטפים
סמל למ״ס 3746 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 890 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.8 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית נטפים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 51.0% | 5.1% | 949360 | 74 מתוך 1,19273 מתוך 1,03852 מתוך 127 |
| הליכוד | 17.5% | 20.5% | 645963 | 428 מתוך 1,192419 מתוך 1,03846 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 16.7% | 5.7% | 939288 | 85 מתוך 1,19284 מתוך 1,03816 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.4% | 1.7% | 929173 | 92 מתוך 1,19290 מתוך 1,03833 מתוך 127 |
| ביחד | 3.3% | 9.3% | 261752 | 873 מתוך 1,192859 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.9% | 5.3% | 737077 | 316 מתוך 1,192309 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281847 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,03868 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706751 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7315 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038102 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8835 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12521 | 1,033 מתוך 1,192972 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817933 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 94.1% | 44.0% | 929162 | 89 מתוך 1,19288 מתוך 1,03849 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 4.0% | 37.8% | 15838 | 1,006 מתוך 1,192947 מתוך 1,03878 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271847 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,03868 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 83.4% | 78.0% | 888990 | 140 מתוך 1,192106 מתוך 1,03814 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 576 | 5,690,682 | 566248 | 527 מתוך 1,192395 מתוך 1,03867 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 94.4% | 1.7% | 0.0% | 3.3% | 78.3% | 180 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 51.1% |
| 2009 | 99.5%▲5.1 | 0.5%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼3.3 | 81.0% | 216 | האיחוד הלאומי 36.1% |
| 2013 | 89.8%▼9.7 | 1.1%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 8.7%▲8.7 | 84.9% | 265 | הבית היהודי 55.1% |
| 2015 | 94.8%▲5.0 | 1.3%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 3.9%▼4.8 | 86.9% | 306 | הבית היהודי 56.9% |
| אפר׳ 2019 | 83.4%▼11.3 | 0.6%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 15.7%▲11.8 | 84.1% | 344 | איחוד מפלגות הימין 29.1% |
| ספט׳ 2019 | 96.9%▲13.5 | 2.2%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼14.9 | 86.7% | 360 | ימינה 49.4% |
| 2020 | 98.6%▲1.7 | 1.1%▼1.1 | 0.0%±0.0 | – | 86.2% | 361 | ימינה 47.1% |
| 2021 | 97.5%▼1.1 | 2.5%▲1.4 | 0.0%±0.0 | – | 83.7% | 359 | הציונות הדתית 39.6% |
| 2022 | 97.9%▲0.4 | 1.5%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 82.1% | 388 | הציונות הדתית 67.8% |
| 2026 | 94.1%▼3.8 | 4.0%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 1.7%▲1.7 | 83.4% | 576 | הציונות הדתית וזהות 51.0% |
מפקד 2022
| קריית נטפים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 890 | 9,601,720 | 475237 | 608 מתוך 1,162485 מתוך 1,02778 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,245 | – | 818553 | 221 מתוך 1,162159 מתוך 1,02758 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 5528 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 2.9% | 12.4% | 8732 | 1,056 מתוך 1,151943 מתוך 1,01679 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.7% | 25.8% | 686564 | 363 מתוך 1,159361 מתוך 1,02745 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.8% | 25.3% | 797957 | 210 מתוך 1,012205 מתוך 1,00352 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 120,300 | 104,300 | 524662 | 558 מתוך 1,160554 מתוך 1,02746 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 95.2% | 69.8% | 47 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ברקן 1.1 ק״מ · רבבה 1.5 ק״מ · יקיר 3.6 ק״מ · נופים 4.4 ק״מ · ברוכין 4.4 ק״מ