יקיר
סמל למ״ס 3647 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 2,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | יקיר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 61.2% | 5.1% | 969570 | 51 מתוך 1,19250 מתוך 1,03839 מתוך 127 |
| הליכוד | 15.2% | 20.5% | 605556 | 475 מתוך 1,192465 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 9.0% | 1.7% | 959485 | 61 מתוך 1,19260 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 8.0% | 5.7% | 716740 | 338 מתוך 1,192335 מתוך 1,03874 מתוך 127 |
| ביחד | 2.0% | 9.3% | 211140 | 933 מתוך 1,192914 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 2.7% | 251544 | 882 מתוך 1,192867 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| ישר! | 1.3% | 16.1% | 16842 | 998 מתוך 1,192952 מתוך 1,03873 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.7% | 5.3% | 595444 | 462 מתוך 1,192450 מתוך 1,03868 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908952 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,03856 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12521 | 1,033 מתוך 1,192972 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585335 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 6725 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 94.7% | 44.0% | 939266 | 79 מתוך 1,19278 מתוך 1,03844 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 3.6% | 37.8% | 15837 | 1,017 מתוך 1,192953 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.5% | 2.8% | 241544 | 888 מתוך 1,192868 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 80.4% | 78.0% | 697168 | 355 מתוך 1,192293 מתוך 1,03840 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,328 | 5,690,682 | 798670 | 256 מתוך 1,192150 מתוך 1,03839 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 96.1% | 0.6% | 0.0% | 3.3% | 83.4% | 485 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 76.1% |
| 2009 | 98.9%▲2.8 | 0.6%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼2.9 | 83.1% | 531 | האיחוד הלאומי 49.5% |
| 2013 | 95.6%▼3.3 | 1.7%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 2.5%▲2.1 | 88.2% | 768 | הבית היהודי 68.6% |
| 2015 | 96.6%▲1.0 | 1.5%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 1.9%▼0.5 | 86.4% | 824 | הבית היהודי 64.6% |
| אפר׳ 2019 | 91.9%▼4.7 | 1.5%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 6.5%▲4.6 | 88.2% | 1,040 | איחוד מפלגות הימין 35.2% |
| ספט׳ 2019 | 97.1%▲5.2 | 2.2%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼5.9 | 83.3% | 999 | ימינה 61.7% |
| 2020 | 98.2%▲1.1 | 1.7%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 85.0% | 1,028 | ימינה 58.9% |
| 2021 | 96.4%▼1.8 | 3.3%▲1.7 | 0.0%±0.0 | – | 82.6% | 1,055 | ימינה 40.9% |
| 2022 | 96.0%▼0.4 | 2.6%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.6% | 1,098 | הציונות הדתית 63.1% |
| 2026 | 94.7%▼1.3 | 3.6%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 1.5%▲1.5 | 80.4% | 1,328 | הציונות הדתית וזהות 61.2% |
מפקד 2022
| יקיר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,540 | 9,601,720 | 798771 | 240 מתוך 1,162138 מתוך 1,02736 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,972 | – | 798346 | 241 מתוך 1,162174 מתוך 1,02767 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 5528 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 5.3% | 12.4% | 171357 | 954 מתוך 1,151877 מתוך 1,01650 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.9% | 25.8% | 828080 | 204 מתוך 1,159203 מתוך 1,02725 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 40.2% | 25.3% | 939379 | 66 מתוך 1,01266 מתוך 1,00326 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 133,400 | 104,300 | 666282 | 393 מתוך 1,160390 מתוך 1,02723 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 91.5% | 69.8% | 97 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נופים 1.2 ק״מ · עמנואל 2.9 ק״מ · קרני שומרון 2.9 ק״מ · קריית נטפים 3.6 ק״מ · רבבה 3.7 ק״מ