עמנואל
סמל למ״ס 3660 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 4,860 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 98.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עמנואל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 37.0% | 5.5% | 999996 | 16 מתוך 1,19216 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| ש״ס | 31.3% | 5.3% | 999998 | 7 מתוך 1,1927 מתוך 1,0383 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 17.8% | 5.7% | 949390 | 69 מתוך 1,19268 מתוך 1,03814 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.5% | 5.1% | 787510 | 263 מתוך 1,192261 מתוך 1,038114 מתוך 127 |
| הליכוד | 4.6% | 20.5% | 251613 | 890 מתוך 1,192864 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 2.7% | 13311 | 1,030 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| ישר! | 0.2% | 16.1% | 5210 | 1,105 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817933 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03876 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.7% | 1444 | 1,013 מתוך 1,192986 מתוך 1,038122 מתוך 127 |
| ביחד | 0.1% | 9.3% | 714 | 1,073 מתוך 1,1921,018 מתוך 1,038118 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 6725 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 9416 | 1,056 מתוך 1,192986 מתוך 1,038101 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768169 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03836 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 98.6% | 44.0% | 999893 | 16 מתוך 1,19216 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 0.5% | 37.8% | 216 | 1,159 מתוך 1,1921,024 מתוך 1,038119 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.3% | 2.8% | 13311 | 1,036 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454638 | 638 מתוך 1,192553 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 2,609 | 5,690,682 | 849088 | 191 מתוך 1,192109 מתוך 1,03816 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 97.9% | 1.1% | 0.0% | 0.2% | 64.5% | 952 | ש״ס 51.5% |
| 2009 | 99.5%▲1.6 | 0.5%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.2 | 66.4% | 1,100 | ש״ס 49.5% |
| 2013 | 89.8%▼9.8 | 0.7%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 9.0%▲9.0 | 73.8% | 1,300 | ש״ס 43.5% |
| 2015 | 98.4%▲8.6 | 0.2%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼8.1 | 72.8% | 1,380 | ש״ס 33.3% |
| אפר׳ 2019 | 96.2%▼2.2 | 0.3%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | 3.4%▲2.5 | 72.7% | 1,548 | יהדות התורה 37.1% |
| ספט׳ 2019 | 99.5%▲3.3 | 0.4%▲0.1 | 0.0%▼0.1 | 0.1%▼3.3 | 73.2% | 1,604 | ש״ס 41.8% |
| 2020 | 99.4%▼0.1 | 0.5%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 73.4% | 1,657 | ש״ס 45.1% |
| 2021 | 99.4%±0.0 | 0.4%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 67.3% | 1,591 | ש״ס 41.0% |
| 2022 | 99.3%±0.0 | 0.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.8% | 1,932 | ש״ס 41.6% |
| 2026 | 98.6%▼0.7 | 0.5%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.3%▲0.3 | 77.7% | 2,609 | יהדות התורה 37.0% |
מפקד 2022
| עמנואל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 4,860 | 9,601,720 | 848986 | 191 מתוך 1,162110 מתוך 1,02718 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 8,526 | – | 949589 | 68 מתוך 1,16254 מתוך 1,02715 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 5528 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 4.3% | 12.4% | 121147 | 1,000 מתוך 1,151903 מתוך 1,01660 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 8.1% | 25.8% | 312 | 1,119 מתוך 1,1591,014 מתוך 1,027121 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.3% | 25.3% | 494926 | 510 מתוך 1,012502 מתוך 1,00389 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 63,700 | 104,300 | 213 | 1,142 מתוך 1,1601,018 מתוך 1,027119 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.0% | 69.8% | 297 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- יקיר 2.9 ק״מ · נופים 3.6 ק״מ · קרני שומרון 4.4 ק״מ · רבבה 4.9 ק״מ · קריית נטפים 5.6 ק״מ