קרני שומרון
סמל למ״ס 3640 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 10,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 87.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.3 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרני שומרון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 47.1% | 5.1% | 939253 | 87 מתוך 1,19286 מתוך 1,03860 מתוך 127 |
| הליכוד | 22.8% | 20.5% | 726875 | 333 מתוך 1,192327 מתוך 1,03832 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 11.1% | 5.7% | 807861 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03849 מתוך 127 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281953 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 1.7% | 817847 | 218 מתוך 1,192215 מתוך 1,03863 מתוך 127 |
| ישר! | 3.4% | 16.1% | 211352 | 938 מתוך 1,192899 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 3.2% | 5.9% | 443971 | 654 מתוך 1,192623 מתוך 1,03838 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.7% | 332450 | 782 מתוך 1,192774 מתוך 1,03863 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.6% | 5.3% | 706671 | 344 מתוך 1,192337 מתוך 1,03835 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848273 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.4% | 6.4% | 131353 | 1,017 מתוך 1,192887 מתוך 1,03857 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.2% | 888646 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,03862 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 87.0% | 44.0% | 878550 | 156 מתוך 1,192155 מתוך 1,03864 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 10.7% | 37.8% | 231652 | 912 מתוך 1,192868 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.8% | 322450 | 789 מתוך 1,192776 מתוך 1,03863 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454638 | 638 מתוך 1,192553 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 5,440 | 5,690,682 | 889294 | 143 מתוך 1,19284 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 88.0% | 8.3% | 0.0% | 3.2% | 71.9% | 2,992 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 52.0% |
| 2009 | 93.0%▲5.1 | 5.7%▼2.6 | 0.1%▲0.1 | 0.2%▼3.0 | 73.2% | 3,283 | הליכוד 33.0% |
| 2013 | 87.2%▼5.8 | 8.7%▲3.0 | 0.1%▼0.1 | 3.0%▲2.7 | 74.4% | 3,477 | הבית היהודי 43.1% |
| 2015 | 91.1%▲3.9 | 4.4%▼4.3 | 0.0%▼0.1 | 4.2%▲1.2 | 77.6% | 3,662 | הבית היהודי 45.9% |
| אפר׳ 2019 | 83.1%▼8.0 | 5.6%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 10.9%▲6.8 | 77.2% | 4,090 | איחוד מפלגות הימין 31.1% |
| ספט׳ 2019 | 88.3%▲5.2 | 6.7%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 4.6%▼6.3 | 75.1% | 4,033 | ימינה 43.0% |
| 2020 | 89.9%▲1.6 | 9.8%▲3.1 | 0.0%±0.0 | – | 75.5% | 4,137 | ימינה 42.0% |
| 2021 | 86.0%▼3.8 | 12.5%▲2.7 | 0.0%±0.0 | – | 72.6% | 4,551 | הציונות הדתית 36.9% |
| 2022 | 89.3%▲3.2 | 9.6%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.5% | 4,732 | הציונות הדתית 54.4% |
| 2026 | 87.0%▼2.3 | 10.7%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 2.0%▲2.0 | 77.7% | 5,440 | הציונות הדתית וזהות 47.1% |
מפקד 2022
| קרני שומרון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 10,100 | 9,601,720 | 889295 | 141 מתוך 1,16283 מתוך 1,0277 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 5,550 | – | 848757 | 192 מתוך 1,162139 מתוך 1,02753 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 171668 | 942 מתוך 1,162851 מתוך 1,02737 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 8.6% | 12.4% | 352977 | 736 מתוך 1,151714 מתוך 1,01627 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.5% | 25.8% | 585351 | 483 מתוך 1,159481 מתוך 1,02760 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 21.3% | 25.3% | 646444 | 363 מתוך 1,012357 מתוך 1,00368 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,200 | 104,300 | 453855 | 640 מתוך 1,160634 מתוך 1,02756 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.6% | 69.8% | 403 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.