רבבה
סמל למ״ס 3795 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 3,030 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רבבה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 74.6% | 5.1% | 999890 | 17 מתוך 1,19217 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 12.5% | 5.7% | 848171 | 196 מתוך 1,192195 מתוך 1,03837 מתוך 127 |
| הליכוד | 4.5% | 20.5% | 251612 | 896 מתוך 1,192869 מתוך 1,038112 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.7% | 787543 | 252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03872 מתוך 127 |
| ש״ס | 1.7% | 5.3% | 716874 | 334 מתוך 1,192327 מתוך 1,03833 מתוך 127 |
| ביחד | 0.9% | 9.3% | 15521 | 1,001 מתוך 1,192974 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.2% | 939263 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848273 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 14417 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 7315 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038102 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13628 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101146 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303418 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,03898 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.6% | 44.0% | 979783 | 32 מתוך 1,19231 מתוך 1,03822 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.8% | 37.8% | 9524 | 1,079 מתוך 1,192989 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 14417 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038100 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 81.9% | 78.0% | 818384 | 220 מתוך 1,192174 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,482 | 5,690,682 | 798673 | 247 מתוך 1,192142 מתוך 1,03835 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.3% | 0.4% | 0.0% | 0.4% | 95.2% | 278 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 86.7% |
| 2009 | 99.7%▲0.4 | 0.0%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.4 | 94.5% | 363 | האיחוד הלאומי 66.1% |
| 2013 | 98.8%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.9%▲0.9 | 93.0% | 581 | הבית היהודי 79.5% |
| 2015 | 99.7%▲0.9 | 0.1%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼0.7 | 91.0% | 715 | הבית היהודי 76.4% |
| אפר׳ 2019 | 93.9%▼5.8 | 0.7%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲5.3 | 87.9% | 982 | איחוד מפלגות הימין 64.4% |
| ספט׳ 2019 | 99.2%▲5.3 | 0.8%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.4 | 85.4% | 982 | ימינה 73.3% |
| 2020 | 99.0%▼0.2 | 0.8%±0.0 | 0.1%▲0.1 | – | 85.9% | 1,023 | ימינה 72.8% |
| 2021 | 97.9%▼1.2 | 1.3%▲0.5 | 0.0%▼0.1 | – | 85.2% | 1,119 | הציונות הדתית 64.7% |
| 2022 | 98.2%▲0.4 | 0.8%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.1% | 82.2% | 1,195 | הציונות הדתית 86.0% |
| 2026 | 97.6%▼0.7 | 1.8%▲1.1 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 81.9% | 1,482 | הציונות הדתית וזהות 74.6% |
מפקד 2022
| רבבה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 3,030 | 9,601,720 | 818876 | 225 מתוך 1,162129 מתוך 1,02730 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 10,095 | – | 979796 | 35 מתוך 1,16229 מתוך 1,0276 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 0.5% | 12.4% | 114 | 1,137 מתוך 1,1511,002 מתוך 1,016110 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 46.4% | 25.8% | 888689 | 138 מתוך 1,159137 מתוך 1,02715 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 44.9% | 25.3% | 969686 | 43 מתוך 1,01243 מתוך 1,00318 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,500 | 104,300 | 514561 | 570 מתוך 1,160566 מתוך 1,02749 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 93.6% | 69.8% | 61 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קריית נטפים 1.5 ק״מ · ברקן 2.4 ק״מ · יקיר 3.7 ק״מ · נופים 4.7 ק״מ · עמנואל 4.9 ק״מ