קריית יערים
סמל למ״ס 1137 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז ירושלים · אוכלוסייה 7,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 93.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.3 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית יערים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 62.3% | 5.5% | 9999100 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 1,0381 מתוך 63 |
| ש״ס | 18.4% | 5.3% | 989897 | 25 מתוך 1,19225 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.7% | 5.1% | 656048 | 411 מתוך 1,192407 מתוך 1,03833 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 4.1% | 5.7% | 544835 | 537 מתוך 1,192531 מתוך 1,03841 מתוך 63 |
| הליכוד | 3.2% | 20.5% | 19915 | 964 מתוך 1,192935 מתוך 1,03854 מתוך 63 |
| ביחד | 0.6% | 9.3% | 1345 | 1,027 מתוך 1,192995 מתוך 1,03860 מתוך 63 |
| ישר! | 0.5% | 16.1% | 1150 | 1,057 מתוך 1,192987 מתוך 1,03862 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19811 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,03855 מתוך 63 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.2% | 858390 | 144 מתוך 1,192142 מתוך 1,0387 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 882 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,03862 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 5.9% | 9410 | 1,056 מתוך 1,192986 מתוך 1,03856 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485544 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03834 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 2.7% | 1025 | 1,048 מתוך 1,1921,014 מתוך 1,03860 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 5.1% | 0.8% | 100100100 | 5 מתוך 1,1924 מתוך 1,0381 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 93.3% | 44.0% | 929098 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,0382 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 1.4% | 37.8% | 740 | 1,100 מתוך 1,192998 מתוך 1,03863 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354026 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03845 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 2.8% | 823 | 1,061 מתוך 1,1921,015 מתוך 1,03860 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 79.1% | 78.0% | 575868 | 500 מתוך 1,192423 מתוך 1,03821 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 3,110 | 5,690,682 | 859092 | 183 מתוך 1,192104 מתוך 1,0386 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 97.5% | 1.1% | 0.0% | 0.8% | 70.1% | 1,061 | יהדות התורה 70.0% |
| 2009 | 97.7%▲0.1 | 1.8%▲0.6 | 0.1%▲0.1 | 0.2%▼0.6 | 68.5% | 1,196 | יהדות התורה 65.7% |
| 2013 | 95.8%▼1.9 | 1.4%▼0.4 | 0.0%▼0.1 | 2.7%▲2.5 | 74.2% | 1,621 | יהדות התורה 70.1% |
| 2015 | 97.3%▲1.5 | 1.4%±0.0 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼1.6 | 76.3% | 1,800 | יהדות התורה 69.3% |
| אפר׳ 2019 | 96.6%▼0.7 | 0.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 2.4%▲1.3 | 75.2% | 2,384 | יהדות התורה 68.5% |
| ספט׳ 2019 | 98.6%▲2.0 | 1.2%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼2.4 | 77.8% | 2,537 | יהדות התורה 70.2% |
| 2020 | 99.2%▲0.6 | 0.6%▼0.6 | 0.0%±0.0 | – | 77.3% | 2,559 | יהדות התורה 70.1% |
| 2021 | 97.1%▼2.1 | 1.4%▲0.7 | 0.0%±0.0 | – | 73.7% | 2,488 | יהדות התורה 66.7% |
| 2022 | 98.6%▲1.5 | 0.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.8% | 2,703 | יהדות התורה 64.6% |
| 2026 | 93.3%▼5.3 | 1.4%▲0.5 | 0.1%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | 79.1% | 3,110 | יהדות התורה 62.3% |
מפקד 2022
| קריית יערים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 7,160 | 9,601,720 | 869192 | 166 מתוך 1,16297 מתוך 1,0276 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 15,913 | – | 9999100 | 8 מתוך 1,1628 מתוך 1,0271 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 772 | 1,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,02761 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 4.2% | 12.4% | 12105 | 1,010 מתוך 1,151908 מתוך 1,01658 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 18.5% | 25.8% | 211318 | 914 מתוך 1,159889 מתוך 1,02751 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.6% | 25.3% | 929295 | 84 מתוך 1,01284 מתוך 1,0034 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 76,100 | 104,300 | 730 | 1,079 מתוך 1,160996 מתוך 1,02762 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.4% | 69.8% | 416 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אבו גוש 0.9 ק״מ · יד השמונה 1.2 ק״מ · מעלה החמישה 1.8 ק״מ · קריית ענבים 1.9 ק״מ · נווה אילן 1.9 ק״מ