מעברות
סמל למ״ס 197 · יהודי · קיבוץ · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מעברות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 42.6% | 6.4% | 9898100 | 22 מתוך 1,19222 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| ישר! | 29.8% | 16.1% | 595441 | 491 מתוך 1,192482 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| ביחד | 16.0% | 9.3% | 757152 | 297 מתוך 1,192296 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.5% | 5.9% | 484333 | 609 מתוך 1,192578 מתוך 1,038151 מתוך 233 |
| הליכוד | 3.1% | 20.5% | 18910 | 971 מתוך 1,192942 מתוך 1,038209 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 2.7% | 251512 | 882 מתוך 1,192867 מתוך 1,038205 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.2% | 5.1% | 211013 | 933 מתוך 1,192924 מתוך 1,038200 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.7% | 251521 | 866 מתוך 1,192854 מתוך 1,038178 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819294 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 0.5% | 5.7% | 1768 | 973 מתוך 1,192956 מתוך 1,038207 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383233 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 6.0% | 44.0% | 1669 | 994 מתוך 1,192967 מתוך 1,038212 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 91.9% | 37.8% | 969695 | 41 מתוך 1,19241 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708183 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03833 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.5% | 2.8% | 241511 | 888 מתוך 1,192868 מתוך 1,038206 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454619 | 638 מתוך 1,192553 מתוך 1,038188 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 605 | 5,690,682 | 596547 | 494 מתוך 1,192365 מתוך 1,038123 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.7% | 89.4% | 0.4% | 7.5% | 75.9% | 521 | מרצ-יחד 46.6% |
| 2009 | 5.5%▲2.8 | 90.7%▲1.3 | 1.3%▲0.9 | 1.3%▼6.2 | 76.8% | 549 | התנועה החדשה-מרצ 47.2% |
| 2013 | 4.1%▼1.4 | 89.4%▼1.3 | 0.7%▼0.6 | 0.4%▼0.9 | 77.1% | 566 | מרצ 41.9% |
| 2015 | 4.0%▼0.1 | 92.3%▲2.9 | 0.3%▼0.4 | 3.1%▲2.7 | 79.0% | 581 | המחנה הציוני 48.5% |
| אפר׳ 2019 | 5.7%▲1.7 | 92.0%▼0.3 | 0.2%▼0.2 | 1.7%▼1.4 | 79.8% | 584 | כחול לבן 42.8% |
| ספט׳ 2019 | 3.9%▼1.8 | 94.4%▲2.4 | 0.4%▲0.2 | 1.1%▼0.7 | 77.0% | 567 | כחול לבן 41.8% |
| 2020 | 5.1%▲1.3 | 93.8%▼0.6 | 1.1%▲0.7 | – | 75.8% | 564 | כחול לבן 49.3% |
| 2021 | 5.1%±0.0 | 93.0%▼0.8 | 0.2%▼0.9 | – | 77.6% | 585 | מרצ 36.8% |
| 2022 | 4.7%▼0.4 | 93.4%▲0.5 | 0.5%▲0.4 | 0.0% | 74.0% | 549 | יש עתיד 33.2% |
| 2026 | 6.0%▲1.2 | 91.9%▼1.5 | 0.7%▲0.1 | 1.5%▲1.5 | 77.7% | 605 | הדמוקרטים 42.6% |
מפקד 2022
| מעברות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 960 | 9,601,720 | 535837 | 542 מתוך 1,162422 מתוך 1,027141 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,323 | – | 657269 | 405 מתוך 1,162288 מתוך 1,02771 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 21.6% | 12.4% | 969596 | 46 מתוך 1,15146 מתוך 1,0169 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 41.3% | 25.8% | 757165 | 294 מתוך 1,159292 מתוך 1,02780 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.6% | 25.3% | 343435 | 663 מתוך 1,012654 מתוך 1,003143 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 118,500 | 104,300 | 494322 | 587 מתוך 1,160583 מתוך 1,027177 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.8% | 69.8% | 267 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- משמר השרון 0.8 ק״מ · כפר חיים 1.1 ק״מ · הדר עם 1.7 ק״מ · העוגן 1.8 ק״מ · אלישיב 2.0 ק״מ