כפר חיים
סמל למ״ס 193 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 630 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר חיים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.3% | 16.1% | 868478 | 170 מתוך 1,192166 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 23.2% | 6.4% | 827982 | 219 מתוך 1,192216 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| ביחד | 19.3% | 9.3% | 918980 | 109 מתוך 1,192109 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| הליכוד | 8.7% | 20.5% | 433736 | 670 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 5.9% | 514638 | 576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038142 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 5.1% | 342536 | 774 מתוך 1,192766 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 261712 | 859 מתוך 1,192848 מתוך 1,038199 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 5.7% | 271724 | 856 מתוך 1,192845 מתוך 1,038174 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 1.7% | 19812 | 944 מתוך 1,192928 מתוך 1,038198 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443841 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667577 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 12.7% | 44.0% | 322430 | 809 מתוך 1,192791 מתוך 1,038163 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 85.5% | 37.8% | 848278 | 188 מתוך 1,192188 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.8% | 261612 | 869 מתוך 1,192851 מתוך 1,038200 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 82.9% | 78.0% | 868878 | 163 מתוך 1,192126 מתוך 1,03852 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 379 | 5,690,682 | 303417 | 831 מתוך 1,192689 מתוך 1,038194 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 8.4% | 75.3% | 0.3% | 14.9% | 75.9% | 296 | העבודה-מימד 38.2% |
| 2009 | 16.8%▲8.3 | 79.1%▲3.8 | 0.6%▲0.3 | 1.9%▼13.0 | 77.0% | 316 | קדימה 37.0% |
| 2013 | 10.5%▼6.3 | 84.7%▲5.6 | 0.6%±0.0 | 1.8%▼0.1 | 80.8% | 333 | יש עתיד 32.4% |
| 2015 | 12.3%▲1.8 | 83.4%▼1.2 | 0.6%±0.0 | 3.7%▲1.9 | 81.8% | 326 | המחנה הציוני 60.4% |
| אפר׳ 2019 | 11.7%▼0.6 | 86.8%▲3.3 | 0.3%▼0.3 | 1.2%▼2.5 | 78.4% | 325 | כחול לבן 60.6% |
| ספט׳ 2019 | 9.1%▼2.6 | 86.4%▼0.4 | 0.3%±0.0 | 3.9%▲2.7 | 78.4% | 331 | כחול לבן 61.6% |
| 2020 | 9.8%▲0.8 | 89.6%▲3.2 | 0.6%▲0.3 | – | 80.7% | 346 | כחול לבן 73.7% |
| 2021 | 10.4%▲0.5 | 88.8%▼0.8 | 0.0%▼0.6 | – | 78.7% | 338 | יש עתיד 26.3% |
| 2022 | 10.9%▲0.6 | 87.3%▼1.5 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 77.8% | 338 | יש עתיד 51.2% |
| 2026 | 12.7%▲1.7 | 85.5%▼1.8 | 0.3%▼0.3 | 1.6%▲1.6 | 82.9% | 379 | ישר! 39.3% |
מפקד 2022
| כפר חיים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 630 | 9,601,720 | 252814 | 859 מתוך 1,162732 מתוך 1,027195 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,796 | – | 202221 | 933 מתוך 1,162800 מתוך 1,027181 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.5% | 12.4% | 747166 | 296 מתוך 1,151291 מתוך 1,01677 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.8% | 25.8% | 635850 | 432 מתוך 1,159430 מתוך 1,027116 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.4% | 25.3% | 505053 | 507 מתוך 1,012499 מתוך 1,003105 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 156,000 | 104,300 | 848267 | 187 מתוך 1,160187 מתוך 1,02776 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.2% | 69.8% | 632 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- משמר השרון 0.4 ק״מ · הדר עם 0.6 ק״מ · כפר ידידיה 1.0 ק״מ · מעברות 1.1 ק״מ · כפר מונש 1.7 ק״מ