כפר מונש

סמל למ״ס 387 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 910 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 87.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 10.5%2009: מחנה נתניהו 19.0%2013: מחנה נתניהו 14.3%2015: מחנה נתניהו 8.2%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 12.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 10.1%2020: מחנה נתניהו 11.5%2021: מחנה נתניהו 10.6%2022: מחנה נתניהו 10.0%2026: מחנה נתניהו 9.7%2006: המחנה שמולו 75.3%2009: המחנה שמולו 77.6%2013: המחנה שמולו 81.8%2015: המחנה שמולו 84.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 84.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 84.4%2020: המחנה שמולו 86.6%2021: המחנה שמולו 87.9%2022: המחנה שמולו 87.0%2026: המחנה שמולו 87.5%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.4%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.6%2020: מפלגות ערביות 2.0%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.4%2026: מפלגות ערביות 0.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר מונשישראלאחוזוןדירוג
ישר!41.7%16.1%92929088 מתוך 1,19285 מתוך 1,03825 מתוך 233
הדמוקרטים24.1%6.4%838183203 מתוך 1,192200 מתוך 1,03840 מתוך 233
ביחד18.0%9.3%858368177 מתוך 1,192177 מתוך 1,03873 מתוך 233
הליכוד5.4%20.5%282019846 מתוך 1,192820 מתוך 1,038187 מתוך 233
ישראל ביתנו3.7%5.9%514638576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038142 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.5%2.7%423432673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות1.5%5.1%241419890 מתוך 1,192881 מתוך 1,038186 מתוך 233
עוצמה יהודית1.4%5.7%302128824 מתוך 1,192814 מתוך 1,038164 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.4%1.7%423443656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038121 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.4%8.8%718282293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי9.7%44.0%251620898 מתוך 1,192875 מתוך 1,038186 מתוך 233
גוש השינוי87.5%37.8%888784140 מתוך 1,192140 מתוך 1,03839 מתוך 233
המפלגות הערביות0.4%14.7%576562453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233
לא התחייבו לגוש2.5%2.8%413432678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 233
אחוז הצבעה77.5%78.0%444519659 מתוך 1,192571 מתוך 1,038189 מתוך 233
קולות כשרים5185,690,682495433608 מתוך 1,192474 מתוך 1,038157 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200610.5%75.3%0.0%13.8%72.8%392קדימה 37.2%
200919.0%▲8.577.6%▲2.30.2%▲0.21.3%▼12.575.5%464קדימה 41.6%
201314.3%▼4.781.8%▲4.20.4%▲0.20.6%▼0.780.3%489יש עתיד 32.7%
20158.2%▼6.184.6%▲2.80.2%▼0.26.1%▲5.579.5%488המחנה הציוני 56.6%
אפר׳ 201912.8%▲4.684.7%±0.00.4%▲0.21.9%▼4.376.4%476כחול לבן 63.7%
ספט׳ 201910.1%▼2.784.4%▼0.20.6%▲0.24.6%▲2.878.8%495כחול לבן 64.8%
202011.5%▲1.486.6%▲2.12.0%▲1.3–73.4%461כחול לבן 74.0%
202110.6%▼0.987.9%▲1.30.2%▼1.7–74.4%461יש עתיד 36.9%
202210.0%▼0.687.0%▼0.90.4%▲0.20.0%75.2%469יש עתיד 52.5%
20269.7%▼0.487.5%▲0.50.4%±0.02.5%▲2.577.5%518ישר! 41.7%

מפקד 2022

כפר מונשישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)9109,601,720485432583 מתוך 1,162461 מתוך 1,027151 מתוך 229
תושבים לקמ״ר1,716–161816972 מתוך 1,162838 מתוך 1,027193 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767465196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02757 מתוך 229
בני 65 ומעלה12.1%12.4%615650448 מתוך 1,151438 מתוך 1,016115 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)39.4%25.8%676356375 מתוך 1,159373 מתוך 1,02799 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)29.6%25.3%828288187 מתוך 1,012183 מתוך 1,00328 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)158,400104,300868471168 מתוך 1,160168 מתוך 1,02767 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202277.6%69.8%618 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים