הדר עם
סמל למ״ס 191 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית עמק חפר · אוכלוסייה 820 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 88.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הדר עם | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 32.9% | 16.1% | 676250 | 395 מתוך 1,192387 מתוך 1,038115 מתוך 233 |
| ביחד | 29.6% | 9.3% | 100100100 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 20.2% | 6.4% | 757171 | 299 מתוך 1,192294 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 6.0% | 5.9% | 828289 | 202 מתוך 1,192174 מתוך 1,03826 מתוך 233 |
| הליכוד | 5.2% | 20.5% | 281919 | 858 מתוך 1,192832 מתוך 1,038189 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.7% | 312218 | 800 מתוך 1,192792 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.2% | 5.1% | 211013 | 933 מתוך 1,192924 מתוך 1,038200 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.7% | 362735 | 729 מתוך 1,192721 מתוך 1,038144 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 5.7% | 251620 | 872 מתוך 1,192860 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718284 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 8.8% | 44.0% | 221317 | 923 מתוך 1,192899 מתוך 1,038194 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 88.8% | 37.8% | 908988 | 116 מתוך 1,192116 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.8% | 302118 | 808 מתוך 1,192795 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788063 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 480 | 5,690,682 | 444927 | 663 מתוך 1,192527 מתוך 1,038170 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.4% | 82.0% | 0.0% | 10.6% | 78.3% | 284 | קדימה 42.6% |
| 2009 | 15.4%▲8.0 | 79.9%▼2.2 | 1.0%▲1.0 | 2.0%▼8.5 | 75.6% | 293 | קדימה 47.1% |
| 2013 | 13.2%▼2.1 | 83.9%▲4.1 | 0.3%▼0.7 | 0.6%▼1.5 | 83.6% | 355 | יש עתיד 35.2% |
| 2015 | 10.9%▼2.3 | 79.0%▼5.0 | 0.3%±0.0 | 9.8%▲9.3 | 84.1% | 376 | המחנה הציוני 47.9% |
| אפר׳ 2019 | 10.8%▼0.1 | 85.2%▲6.2 | 0.2%±0.0 | 3.8%▼6.1 | 83.5% | 425 | כחול לבן 61.9% |
| ספט׳ 2019 | 11.1%▲0.3 | 82.8%▼2.4 | 0.5%▲0.2 | 5.1%▲1.3 | 80.8% | 413 | כחול לבן 60.0% |
| 2020 | 13.1%▲2.0 | 85.4%▲2.6 | 1.5%▲1.0 | – | 80.0% | 412 | כחול לבן 67.7% |
| 2021 | 13.9%▲0.8 | 83.9%▼1.6 | 0.0%▼1.5 | – | 78.1% | 409 | יש עתיד 31.5% |
| 2022 | 11.2%▼2.7 | 87.4%▲3.5 | 0.5%▲0.5 | 0.0% | 77.1% | 420 | יש עתיד 51.4% |
| 2026 | 8.8%▼2.4 | 88.8%▲1.4 | 0.4%▼0.1 | 1.9%▲1.9 | 81.5% | 480 | ישר! 32.9% |
מפקד 2022
| הדר עם | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 820 | 9,601,720 | 424626 | 664 מתוך 1,162541 מתוך 1,027166 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,281 | – | 404547 | 700 מתוך 1,162569 מתוך 1,027121 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373119 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027177 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 9.9% | 12.4% | 464032 | 615 מתוך 1,151598 מתוך 1,016155 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.2% | 25.8% | 777470 | 264 מתוך 1,159262 מתוך 1,02768 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 22.1% | 25.3% | 666770 | 338 מתוך 1,012332 מתוך 1,00368 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,600 | 104,300 | 585332 | 486 מתוך 1,160482 מתוך 1,027155 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 84.5% | 69.8% | 323 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר ידידיה 0.5 ק״מ · כפר חיים 0.6 ק״מ · משמר השרון 0.9 ק״מ · כפר מונש 1.4 ק״מ · מעברות 1.7 ק״מ