נופי הסלע
שכונה במעלה אדומים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 77.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נופי הסלע | מעלה אדומים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.2% | 42.4% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 13.9% | 14.0% | 5.7% |
| ישר! | 7.0% | 7.8% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.7% | 10.7% | 5.1% |
| ביחד | 5.5% | 5.3% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 4.9% | 5.9% |
| ש״ס | 4.4% | 6.0% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 3.2% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 3.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.6% | 0.9% | 6.4% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.0% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 77.8% | 77.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 17.8% | 18.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 3.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.7% | 73.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,952 | 21,274 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 61.2% | 29.9% | 0.2% | 5.1% | 64.2% | 823 | הליכוד 20.9% |
| 2009 | 77.5%▲16.2 | 21.3%▼8.6 | 0.1%▼0.2 | 0.1%▼5.0 | 69.9% | 1,650 | הליכוד 53.2% |
| 2013 | 74.8%▼2.6 | 21.4%▲0.1 | 0.1%±0.0 | 2.9%▲2.8 | 74.3% | 2,112 | הליכוד ביתנו 45.8% |
| 2015 | 77.6%▲2.8 | 12.8%▼8.5 | 0.1%±0.0 | 9.5%▲6.6 | 80.7% | 2,537 | הליכוד 53.8% |
| אפר׳ 2019 | 80.4%▲2.8 | 12.1%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 7.1%▼2.4 | 77.5% | 3,014 | הליכוד 58.3% |
| ספט׳ 2019 | 77.8%▼2.5 | 14.8%▲2.7 | 0.2%▲0.1 | 6.9%▼0.2 | 74.7% | 2,952 | הליכוד 58.4% |
| 2020 | 82.1%▲4.3 | 17.6%▲2.8 | 0.1%▼0.1 | – | 76.4% | 3,085 | הליכוד 67.7% |
| 2021 | 77.2%▼4.9 | 22.3%▲4.7 | 0.0%▼0.1 | – | 71.4% | 2,031 | הליכוד 55.5% |
| 2022 | 81.5%▲4.3 | 17.8%▼4.5 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 75.8% | 2,737 | הליכוד 49.1% |
| 2026 | 77.8%▼3.7 | 17.8%▲0.1 | 0.1%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 76.7% | 2,952 | הליכוד 49.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | מסורתי | 4,150 | 2,952 | 77.8% | 17.8% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.