מעגלים
סמל למ״ס 1082 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שדות נגב · אוכלוסייה 1,290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 93.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מעגלים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 46.8% | 20.5% | 939190 | 88 מתוך 1,19288 מתוך 1,03828 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 20.2% | 5.7% | 979794 | 36 מתוך 1,19235 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 13.6% | 5.1% | 848288 | 188 מתוך 1,192187 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| ש״ס | 6.7% | 5.3% | 918987 | 110 מתוך 1,192108 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.1% | 1.7% | 908892 | 118 מתוך 1,192116 מתוך 1,03820 מתוך 261 |
| ביחד | 2.4% | 9.3% | 231327 | 913 מתוך 1,192896 מתוך 1,038190 מתוך 261 |
| ישר! | 2.3% | 16.1% | 191023 | 968 מתוך 1,192927 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 2.7% | 20922 | 943 מתוך 1,192925 מתוך 1,038204 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.2% | 939291 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,03822 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16821 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101114 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585364 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03888 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485551 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038119 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 93.3% | 44.0% | 929090 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 5.5% | 37.8% | 181024 | 981 מתוך 1,192930 מתוך 1,038197 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354042 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038144 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 1.0% | 2.8% | 19922 | 950 מתוך 1,192927 מתוך 1,038204 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 78.0% | 798175 | 243 מתוך 1,192193 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 914 | 5,690,682 | 748182 | 314 מתוך 1,192195 מתוך 1,03847 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 80.4% | 18.7% | 0.0% | 0.9% | 71.5% | 443 | ש״ס 30.0% |
| 2009 | 93.0%▲12.6 | 6.4%▼12.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.9 | 70.6% | 469 | הליכוד 38.4% |
| 2013 | 87.9%▼5.0 | 8.8%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 2.8%▲2.8 | 76.6% | 638 | הבית היהודי 35.9% |
| 2015 | 93.7%▲5.8 | 2.8%▼6.0 | 0.0%±0.0 | 3.5%▲0.7 | 82.8% | 746 | הליכוד 47.7% |
| אפר׳ 2019 | 94.7%▲1.0 | 2.3%▼0.6 | 1.0%▲1.0 | 1.9%▼1.6 | 84.6% | 887 | הליכוד 54.5% |
| ספט׳ 2019 | 95.1%▲0.4 | 3.7%▲1.4 | 0.0%▼1.0 | 1.1%▼0.9 | 80.1% | 849 | הליכוד 49.8% |
| 2020 | 96.7%▲1.7 | 3.1%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 81.5% | 858 | הליכוד 58.9% |
| 2021 | 94.7%▼2.0 | 4.2%▲1.1 | 0.0%±0.0 | – | 79.5% | 853 | הליכוד 48.3% |
| 2022 | 95.0%▲0.3 | 4.3%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 81.3% | 885 | הליכוד 46.7% |
| 2026 | 93.3%▼1.7 | 5.5%▲1.2 | 0.1%▲0.1 | 1.0%▲1.0 | 81.6% | 914 | הליכוד 46.8% |
מפקד 2022
| מעגלים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,290 | 9,601,720 | 677478 | 380 מתוך 1,162262 מתוך 1,02754 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 3,145 | – | 626876 | 446 מתוך 1,162325 מתוך 1,02758 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252126 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027166 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 5.6% | 12.4% | 181420 | 938 מתוך 1,151870 מתוך 1,016188 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 22.8% | 25.8% | 302237 | 811 מתוך 1,159802 מתוך 1,027150 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.0% | 25.3% | 242438 | 768 מתוך 1,012759 מתוך 1,003128 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 102,200 | 104,300 | 292028 | 828 מתוך 1,160818 מתוך 1,027172 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 100.6% | 69.8% | 17 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גבעולים 0.7 ק״מ · שיבולים 0.9 ק״מ · מלילות 0.9 ק״מ · שרשרת 1.0 ק״מ · נתיבות 3.2 ק״מ