שרשרת
סמל למ״ס 398 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שדות נגב · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 91.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שרשרת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 47.8% | 20.5% | 939290 | 78 מתוך 1,19278 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 18.0% | 5.7% | 949488 | 63 מתוך 1,19262 מתוך 1,03830 מתוך 261 |
| ש״ס | 8.2% | 5.3% | 939291 | 80 מתוך 1,19279 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 8.2% | 1.7% | 949497 | 69 מתוך 1,19268 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.8% | 5.1% | 797681 | 252 מתוך 1,192251 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| ישר! | 4.5% | 16.1% | 241630 | 909 מתוך 1,192874 מתוך 1,038184 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.7% | 332432 | 782 מתוך 1,192774 מתוך 1,038173 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 1.2% | 5.5% | 919091 | 100 מתוך 1,19296 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| ביחד | 1.2% | 9.3% | 17720 | 982 מתוך 1,192958 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.4% | 6.4% | 131318 | 1,017 מתוך 1,192887 מתוך 1,038208 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.4% | 5.9% | 16821 | 980 מתוך 1,192935 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 91.0% | 44.0% | 908888 | 124 מתוך 1,192123 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 6.5% | 37.8% | 191227 | 962 מתוך 1,192917 מתוך 1,038192 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.8% | 322431 | 789 מתוך 1,192776 מתוך 1,038174 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 82.5% | 78.0% | 848680 | 182 מתוך 1,192140 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 245 | 5,690,682 | 121415 | 1,044 מתוך 1,192896 מתוך 1,038221 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 82.6% | 13.6% | 0.8% | 3.0% | 65.5% | 132 | ש״ס 32.6% |
| 2009 | 92.3%▲9.7 | 7.0%▼6.6 | 0.0%▼0.8 | 0.0%▼3.0 | 64.7% | 143 | הליכוד 35.7% |
| 2013 | 89.1%▼3.2 | 2.9%▼4.1 | 0.6%▲0.6 | 6.9%▲6.9 | 77.2% | 174 | הבית היהודי 32.2% |
| 2015 | 93.2%▲4.1 | 4.5%▲1.6 | 0.0%▼0.6 | 2.3%▼4.6 | 78.2% | 177 | הליכוד 44.6% |
| אפר׳ 2019 | 94.3%▲1.1 | 2.1%▼2.4 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲0.9 | 75.9% | 192 | הליכוד 63.5% |
| ספט׳ 2019 | 91.6%▼2.7 | 4.2%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲1.1 | 77.6% | 190 | הליכוד 51.1% |
| 2020 | 93.0%▲1.5 | 7.0%▲2.8 | 0.0%±0.0 | – | 80.5% | 201 | הליכוד 60.2% |
| 2021 | 90.4%▼2.6 | 8.0%▲1.0 | 0.0%±0.0 | – | 71.2% | 188 | הליכוד 51.6% |
| 2022 | 94.8%▲4.4 | 5.2%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 75.4% | 211 | הליכוד 49.3% |
| 2026 | 91.0%▼3.8 | 6.5%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 2.0%▲2.0 | 82.5% | 245 | הליכוד 47.8% |
מפקד 2022
| שרשרת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 500 | 9,601,720 | 171819 | 955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027193 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,474 | – | 897 | 1,070 מתוך 1,162936 מתוך 1,027224 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332835 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027146 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.9% | 12.4% | 605566 | 459 מתוך 1,151449 מתוך 1,01678 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 18.1% | 25.8% | 201324 | 923 מתוך 1,159896 מתוך 1,027183 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.4% | 25.3% | 141423 | 867 מתוך 1,012858 מתוך 1,003161 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 87,100 | 104,300 | 14711 | 1,001 מתוך 1,160957 מתוך 1,027212 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 65.7% | 69.8% | 956 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מעגלים 1.0 ק״מ · שיבולים 1.1 ק״מ · גבעולים 1.4 ק״מ · מלילות 1.8 ק״מ · בית הגדי 2.3 ק״מ