מלילות
סמל למ״ס 2044 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שדות נגב · אוכלוסייה 540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.0% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מלילות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 58.3% | 20.5% | 999898 | 17 מתוך 1,19217 מתוך 1,0385 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 23.3% | 5.7% | 999897 | 16 מתוך 1,19216 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| ש״ס | 4.9% | 5.3% | 868481 | 168 מתוך 1,192164 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.7% | 787575 | 252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413340 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| ישר! | 2.3% | 16.1% | 191023 | 968 מתוך 1,192927 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 1.9% | 5.5% | 949494 | 64 מתוך 1,19260 מתוך 1,03816 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.5% | 5.9% | 272033 | 857 מתוך 1,192822 מתוך 1,038174 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.7% | 211122 | 931 מתוך 1,192914 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 191929 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038181 מתוך 261 |
| ביחד | 0.4% | 9.3% | 12317 | 1,038 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,038214 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 94.0% | 44.0% | 929192 | 92 מתוך 1,19291 מתוך 1,03823 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 4.9% | 37.8% | 171023 | 988 מתוך 1,192937 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.1% | 2.8% | 201122 | 937 מתוך 1,192916 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 85.1% | 78.0% | 959690 | 61 מתוך 1,19239 מתוך 1,03828 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 266 | 5,690,682 | 161721 | 1,004 מתוך 1,192859 מתוך 1,038206 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 69.2% | 23.3% | 0.0% | 4.2% | 62.5% | 120 | הליכוד 23.3% |
| 2009 | 83.1%▲13.9 | 15.5%▼7.8 | 0.7%▲0.7 | 0.0%▼4.2 | 67.5% | 142 | הליכוד 49.3% |
| 2013 | 82.2%▼0.9 | 16.1%▲0.6 | 0.0%▼0.7 | 1.7%▲1.7 | 80.9% | 174 | הליכוד ביתנו 33.3% |
| 2015 | 91.2%▲9.0 | 4.1%▼12.0 | 0.0%±0.0 | 3.5%▲1.8 | 78.6% | 171 | הליכוד 67.3% |
| אפר׳ 2019 | 87.1%▼4.1 | 7.1%▲3.0 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲2.2 | 78.9% | 210 | הליכוד 66.7% |
| ספט׳ 2019 | 89.1%▲2.0 | 5.9%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 5.0%▼0.8 | 78.0% | 202 | הליכוד 56.9% |
| 2020 | 92.2%▲3.1 | 7.8%▲1.8 | 0.0%±0.0 | – | 79.6% | 219 | הליכוד 69.4% |
| 2021 | 92.2%±0.0 | 7.3%▼0.4 | 0.0%±0.0 | – | 73.7% | 205 | הליכוד 67.8% |
| 2022 | 93.8%▲1.6 | 5.3%▼2.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 82.4% | 243 | הליכוד 63.0% |
| 2026 | 94.0%▲0.2 | 4.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲1.1 | 85.1% | 266 | הליכוד 58.3% |
מפקד 2022
| מלילות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 540 | 9,601,720 | 202223 | 923 מתוך 1,162795 מתוך 1,027182 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,804 | – | 202324 | 925 מתוך 1,162792 מתוך 1,027184 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545065 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02764 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 13.0% | 12.4% | 656173 | 398 מתוך 1,151390 מתוך 1,01664 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 9.8% | 25.8% | 538 | 1,101 מתוך 1,1591,000 מתוך 1,027219 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.4% | 25.3% | 559 | 956 מתוך 1,012947 מתוך 1,003191 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,200 | 104,300 | 393241 | 705 מתוך 1,160699 מתוך 1,027142 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 62.0% | 69.8% | 1,011 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מעגלים 0.9 ק״מ · גבעולים 0.9 ק״מ · שיבולים 1.4 ק״מ · שרשרת 1.8 ק״מ · תדהר 3.3 ק״מ