תדהר
סמל למ״ס 2061 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית בני שמעון · אוכלוסייה 750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 75.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תדהר | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.1% | 20.5% | 949391 | 76 מתוך 1,19276 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 17.0% | 5.7% | 949387 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| ישר! | 11.2% | 16.1% | 352740 | 774 מתוך 1,192753 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.9% | 5.1% | 767377 | 286 מתוך 1,192284 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.4% | 2.7% | 949391 | 65 מתוך 1,19265 מתוך 1,03823 מתוך 261 |
| ביחד | 4.3% | 9.3% | 302136 | 831 מתוך 1,192825 מתוך 1,038168 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635860 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03897 מתוך 261 |
| ש״ס | 1.3% | 5.3% | 686465 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03891 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.3% | 6.4% | 252438 | 873 מתוך 1,192782 מתוך 1,038162 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.3% | 5.9% | 261832 | 877 מתוך 1,192842 מתוך 1,038178 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 75.5% | 44.0% | 787577 | 258 מתוך 1,192257 מתוך 1,03862 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 18.1% | 37.8% | 302337 | 834 מתוך 1,192799 מתוך 1,038164 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.4% | 2.8% | 949391 | 67 מתוך 1,19266 מתוך 1,03823 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 78.0% | 646560 | 418 מתוך 1,192348 מתוך 1,038104 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 376 | 5,690,682 | 303343 | 835 מתוך 1,192693 מתוך 1,038150 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.2% | 76.0% | 0.0% | 0.8% | 71.2% | 125 | העבודה-מימד 49.6% |
| 2009 | 63.2%▲40.0 | 34.9%▼41.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.8 | 57.9% | 106 | הליכוד 36.8% |
| 2013 | 47.6%▼15.6 | 45.3%▲10.4 | 0.0%±0.0 | 5.3%▲5.3 | 71.7% | 170 | הליכוד ביתנו 22.4% |
| 2015 | 57.9%▲10.2 | 27.2%▼18.1 | 0.0%±0.0 | 14.5%▲9.2 | 77.6% | 228 | הליכוד 39.9% |
| אפר׳ 2019 | 64.2%▲6.3 | 25.8%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 9.3%▼5.2 | 76.1% | 302 | הליכוד 46.4% |
| ספט׳ 2019 | 58.2%▼6.0 | 36.1%▲10.3 | 0.0%±0.0 | 5.4%▼3.9 | 74.1% | 299 | הליכוד 46.8% |
| 2020 | 70.2%▲12.0 | 29.5%▼6.6 | 0.3%▲0.3 | – | 73.8% | 302 | הליכוד 57.0% |
| 2021 | 73.1%▲2.9 | 25.2%▼4.2 | 0.0%▼0.3 | – | 72.4% | 305 | הליכוד 53.4% |
| 2022 | 77.0%▲3.9 | 21.5%▼3.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.8% | 326 | הליכוד 52.5% |
| 2026 | 75.5%▼1.5 | 18.1%▼3.4 | 0.0%±0.0 | 6.4%▲6.4 | 79.8% | 376 | הליכוד 48.1% |
מפקד 2022
| תדהר | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 750 | 9,601,720 | 364045 | 736 מתוך 1,162611 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,023 | – | 293336 | 821 מתוך 1,162688 מתוך 1,027155 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252126 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027166 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 4.6% | 12.4% | 141218 | 986 מתוך 1,151894 מתוך 1,016193 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.7% | 25.8% | 282035 | 832 מתוך 1,159821 מתוך 1,027156 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.3% | 25.3% | 424254 | 585 מתוך 1,012576 מתוך 1,00397 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 136,700 | 104,300 | 696568 | 362 מתוך 1,160360 מתוך 1,02777 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 71.8% | 69.8% | 835 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ברוש 1.1 ק״מ · תאשור 1.7 ק״מ · שיבולים 2.6 ק״מ · מלילות 3.3 ק״מ · מעגלים 3.4 ק״מ