תאשור
סמל למ״ס 2062 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית בני שמעון · אוכלוסייה 430 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תאשור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.4% | 20.5% | 767368 | 290 מתוך 1,192286 מתוך 1,03885 מתוך 261 |
| ישר! | 26.4% | 16.1% | 544860 | 554 מתוך 1,192542 מתוך 1,038104 מתוך 261 |
| ביחד | 11.4% | 9.3% | 534660 | 561 מתוך 1,192559 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 8.3% | 6.4% | 534860 | 558 מתוך 1,192539 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.1% | 2.7% | 969694 | 44 מתוך 1,19244 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 6.3% | 5.7% | 645955 | 421 מתוך 1,192417 מתוך 1,038117 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.1% | 5.1% | 686367 | 377 מתוך 1,192373 מתוך 1,03884 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.9% | 534961 | 538 מתוך 1,192508 מתוך 1,03898 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 1.7% | 797678 | 241 מתוך 1,192238 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.8% | 5.3% | 615757 | 440 מתוך 1,192429 מתוך 1,038106 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718272 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 41.7% | 44.0% | 595455 | 485 מתוך 1,192477 מתוך 1,038119 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 50.0% | 37.8% | 504458 | 598 מתוך 1,192580 מתוך 1,038109 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738473 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 7.1% | 2.8% | 969694 | 46 מתוך 1,19245 מתוך 1,03815 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 78.0% | 424245 | 682 מתוך 1,192590 מתוך 1,038141 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 254 | 5,690,682 | 141517 | 1,029 מתוך 1,192882 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.6% | 73.9% | 1.3% | 7.2% | 70.6% | 153 | העבודה-מימד 46.4% |
| 2009 | 42.9%▲25.3 | 53.2%▼20.7 | 1.9%▲0.6 | 0.6%▼6.5 | 71.6% | 156 | קדימה 35.9% |
| 2013 | 30.1%▼12.9 | 62.0%▲8.8 | 1.8%▼0.1 | 6.1%▲5.5 | 67.6% | 163 | יש עתיד 18.4% |
| 2015 | 35.4%▲5.4 | 50.9%▼11.1 | 0.6%▼1.3 | 13.1%▲7.0 | 72.1% | 175 | המחנה הציוני 30.9% |
| אפר׳ 2019 | 38.8%▲3.3 | 53.6%▲2.7 | 0.5%▼0.1 | 7.2%▼6.0 | 72.3% | 209 | כחול לבן 35.9% |
| ספט׳ 2019 | 36.8%▼1.9 | 59.7%▲6.1 | 1.5%▲1.0 | 2.0%▼5.2 | 69.8% | 201 | כחול לבן 31.8% |
| 2020 | 45.0%▲8.2 | 54.5%▼5.3 | 0.5%▼1.0 | – | 65.8% | 191 | כחול לבן 35.1% |
| 2021 | 42.4%▼2.6 | 52.9%▼1.6 | 0.5%±0.0 | – | 66.3% | 191 | הליכוד 28.3% |
| 2022 | 44.4%▲2.0 | 51.6%▼1.3 | 0.9%▲0.4 | 0.0% | 72.2% | 223 | הליכוד 28.3% |
| 2026 | 41.7%▼2.7 | 50.0%▼1.6 | 0.8%▼0.1 | 7.1%▲7.1 | 77.2% | 254 | הליכוד 26.4% |
מפקד 2022
| תאשור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 430 | 9,601,720 | 111212 | 1,030 מתוך 1,162900 מתוך 1,027211 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,665 | – | 141618 | 999 מתוך 1,162865 מתוך 1,027199 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545065 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02764 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.7% | 12.4% | 443946 | 635 מתוך 1,151617 מתוך 1,016125 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.1% | 25.8% | 413349 | 685 מתוך 1,159681 מתוך 1,027121 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.4% | 25.3% | 181828 | 830 מתוך 1,012821 מתוך 1,003149 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 126,700 | 104,300 | 605561 | 468 מתוך 1,160465 מתוך 1,02793 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.4% | 69.8% | 745 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ברוש 1.0 ק״מ · תדהר 1.7 ק״מ · בטחה 4.3 ק״מ · שיבולים 4.3 ק״מ · גילת 4.9 ק״מ