בטחה
סמל למ״ס 762 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 890 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 86.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בטחה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 48.4% | 20.5% | 949391 | 72 מתוך 1,19272 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 16.4% | 5.7% | 929183 | 95 מתוך 1,19294 מתוך 1,03845 מתוך 261 |
| ש״ס | 12.9% | 5.3% | 969695 | 41 מתוך 1,19240 מתוך 1,03814 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.2% | 5.1% | 736974 | 317 מתוך 1,192315 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| ישר! | 5.0% | 16.1% | 251731 | 896 מתוך 1,192862 מתוך 1,038181 מתוך 261 |
| ביחד | 4.0% | 9.3% | 292035 | 840 מתוך 1,192830 מתוך 1,038169 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 2.7% | 534652 | 536 מתוך 1,192534 מתוך 1,038121 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393138 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038155 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 1.0% | 5.5% | 908990 | 112 מתוך 1,192108 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 191929 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038181 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.8% | 5.9% | 221428 | 921 מתוך 1,192883 מתוך 1,038187 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817977 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 86.3% | 44.0% | 868483 | 163 מתוך 1,192162 מתוך 1,03844 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 10.6% | 37.8% | 231630 | 917 מתוך 1,192873 מתוך 1,038183 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 2.8% | 534652 | 547 מתוך 1,192544 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 83.0% | 78.0% | 868883 | 157 מתוך 1,192120 מתוך 1,03844 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 519 | 5,690,682 | 495463 | 607 מתוך 1,192473 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 80.9% | 18.5% | 0.0% | 0.6% | 68.4% | 314 | ש״ס 32.2% |
| 2009 | 85.8%▲4.9 | 13.7%▼4.8 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.6 | 73.0% | 351 | הליכוד 40.7% |
| 2013 | 83.7%▼2.1 | 10.4%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 5.7%▲5.7 | 75.9% | 386 | הליכוד ביתנו 31.3% |
| 2015 | 85.1%▲1.4 | 7.1%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 7.3%▲1.6 | 81.7% | 437 | הליכוד 54.2% |
| אפר׳ 2019 | 86.6%▲1.4 | 7.1%±0.0 | 0.0%±0.0 | 6.1%▼1.2 | 77.7% | 476 | הליכוד 55.7% |
| ספט׳ 2019 | 87.3%▲0.7 | 10.2%▲3.0 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼3.7 | 81.6% | 502 | הליכוד 53.2% |
| 2020 | 91.3%▲4.1 | 8.7%▼1.5 | 0.0%±0.0 | – | 78.2% | 473 | הליכוד 63.4% |
| 2021 | 90.3%▼1.0 | 9.2%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 77.5% | 476 | הליכוד 54.6% |
| 2022 | 90.7%▲0.3 | 8.7%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 81.9% | 515 | הליכוד 50.9% |
| 2026 | 86.3%▼4.4 | 10.6%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 3.1%▲3.1 | 83.0% | 519 | הליכוד 48.4% |
מפקד 2022
| בטחה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 890 | 9,601,720 | 475262 | 608 מתוך 1,162485 מתוך 1,02792 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,568 | – | 111213 | 1,034 מתוך 1,162900 מתוך 1,027209 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 7.9% | 12.4% | 312434 | 789 מתוך 1,151765 מתוך 1,016156 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.1% | 25.8% | 271933 | 845 מתוך 1,159833 מתוך 1,027160 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 8.3% | 25.3% | 141423 | 870 מתוך 1,012861 מתוך 1,003162 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 96,300 | 104,300 | 231421 | 892 מתוך 1,160878 מתוך 1,027187 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.5% | 69.8% | 213 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גילת 2.0 ק״מ · פדויים 2.2 ק״מ · רנן 3.0 ק״מ · אופקים 3.3 ק״מ · ברוש 4.0 ק״מ