רנן
סמל למ״ס 789 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רנן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.5% | 20.5% | 817872 | 227 מתוך 1,192224 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
| ישר! | 23.7% | 16.1% | 504457 | 592 מתוך 1,192579 מתוך 1,038114 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 19.1% | 5.7% | 969590 | 50 מתוך 1,19249 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 10.8% | 2.7% | 100100100 | 6 מתוך 1,1926 מתוך 1,0382 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 5.6% | 5.9% | 787781 | 253 מתוך 1,192225 מתוך 1,03850 מתוך 261 |
| ביחד | 3.8% | 9.3% | 291935 | 846 מתוך 1,192836 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 5.1% | 352633 | 760 מתוך 1,192752 מתוך 1,038170 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494149 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038129 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 191929 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038181 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534852 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038122 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 697570 | 286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03865 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 54.8% | 44.0% | 676261 | 399 מתוך 1,192396 מתוך 1,038102 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 33.9% | 37.8% | 413549 | 699 מתוך 1,192676 מתוך 1,038134 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 10.8% | 2.8% | 999999 | 8 מתוך 1,1927 מתוך 1,0383 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 78.0% | 78.0% | 484850 | 615 מתוך 1,192532 מתוך 1,038130 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 372 | 5,690,682 | 293241 | 842 מתוך 1,192700 מתוך 1,038154 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.9% | 83.7% | 0.0% | 4.7% | 48.3% | 129 | העבודה-מימד 48.1% |
| 2009 | 29.9%▲19.0 | 66.7%▼17.1 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼4.1 | 55.9% | 174 | קדימה 40.2% |
| 2013 | 36.9%▲7.0 | 57.9%▼8.7 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.3 | 64.7% | 233 | הליכוד ביתנו 25.3% |
| 2015 | 38.3%▲1.4 | 42.2%▼15.7 | 0.0%±0.0 | 19.5%▲15.6 | 73.6% | 282 | הליכוד 31.2% |
| אפר׳ 2019 | 53.7%▲15.4 | 33.0%▼9.2 | 0.3%▲0.3 | 12.3%▼7.2 | 76.1% | 324 | הליכוד 40.4% |
| ספט׳ 2019 | 48.3%▼5.4 | 41.0%▲8.0 | 0.3%±0.0 | 9.7%▼2.7 | 69.5% | 300 | הליכוד 40.3% |
| 2020 | 58.5%▲10.2 | 41.5%▲0.5 | 0.0%▼0.3 | – | 71.8% | 316 | הליכוד 50.3% |
| 2021 | 56.5%▼2.1 | 40.6%▼0.8 | 0.0%±0.0 | – | 68.0% | 310 | הליכוד 42.6% |
| 2022 | 63.7%▲7.2 | 34.6%▼6.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.1% | 344 | הליכוד 37.8% |
| 2026 | 54.8%▼8.8 | 33.9%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 10.8%▲10.8 | 78.0% | 372 | הליכוד 31.5% |
מפקד 2022
| רנן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 830 | 9,601,720 | 434754 | 657 מתוך 1,162534 מתוך 1,027108 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 971 | – | 110 | 1,153 מתוך 1,1621,018 מתוך 1,027241 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.5% | 12.4% | 565261 | 495 מתוך 1,151483 מתוך 1,01690 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 16.9% | 25.8% | 181121 | 948 מתוך 1,159915 מתוך 1,027189 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 4.9% | 25.3% | 6610 | 942 מתוך 1,012933 מתוך 1,003187 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 125,000 | 104,300 | 575259 | 497 מתוך 1,160493 מתוך 1,02798 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 63.4% | 69.8% | 995 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פדויים 1.5 ק״מ · מסלול 1.9 ק״מ · בטחה 3.0 ק״מ · אופקים 4.0 ק״מ · פטיש 4.1 ק״מ