אופקים

סמל למ״ס 31 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הדרום · אוכלוסייה 35,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 82.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 69.5%2009: מחנה נתניהו 81.5%2013: מחנה נתניהו 80.2%2015: מחנה נתניהו 84.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 87.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 80.0%2020: מחנה נתניהו 83.3%2021: מחנה נתניהו 82.9%2022: מחנה נתניהו 86.6%2026: מחנה נתניהו 82.6%2006: המחנה שמולו 27.8%2009: המחנה שמולו 15.7%2013: המחנה שמולו 14.8%2015: המחנה שמולו 8.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 8.3%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 10.8%2020: המחנה שמולו 16.3%2021: המחנה שמולו 16.0%2022: המחנה שמולו 12.4%2026: המחנה שמולו 13.6%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.1%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.1%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהאופקיםישראלאחוזוןדירוג
הליכוד33.4%20.5%838173205 מתוך 1,192203 מתוך 1,03871 מתוך 261
ש״ס14.7%5.3%97979732 מתוך 1,19232 מתוך 1,03810 מתוך 261
יהדות התורה14.7%5.5%98989924 מתוך 1,19223 מתוך 1,0384 מתוך 261
עוצמה יהודית13.9%5.7%878577151 מתוך 1,192150 מתוך 1,03861 מתוך 261
ישראל ביתנו5.0%5.9%706872346 מתוך 1,192317 מתוך 1,03872 מתוך 261
ישר!4.9%16.1%251730898 מתוך 1,192864 מתוך 1,038182 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות4.3%5.1%625759445 מתוך 1,192441 מתוך 1,038106 מתוך 261
ביחד3.1%9.3%261630885 מתוך 1,192870 מתוך 1,038184 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.8%2.7%484046605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038139 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.4%1.7%423441656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 261
הדמוקרטים0.6%6.4%161626979 מתוך 1,192859 מתוך 1,038190 מתוך 261
רע״ם0.2%5.9%556355430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261
נעם מתחת לאחוז החסימה0.2%0.2%817977178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03849 מתוך 261
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485659535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03899 מתוך 261
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.7%0.8%828682176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03843 מתוך 261
גוש ביבי82.6%44.0%848180197 מתוך 1,192196 מתוך 1,03853 מתוך 261
גוש השינוי13.6%37.8%261932878 מתוך 1,192839 מתוך 1,038177 מתוך 261
המפלגות הערביות0.3%14.7%495652518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261
לא התחייבו לגוש2.8%2.8%473946611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038139 מתוך 261
אחוז הצבעה74.8%78.0%292936837 מתוך 1,192732 מתוך 1,038166 מתוך 261
קולות כשרים20,5555,690,68295969757 מתוך 1,19243 מתוך 1,0389 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200669.5%27.8%0.1%1.5%57.2%9,361ש״ס 22.2%
200981.5%▲12.015.7%▼12.00.1%±0.01.1%▼0.458.8%10,027הליכוד 25.3%
201380.2%▼1.314.8%▼1.00.2%▲0.13.0%▲1.959.2%10,735הליכוד ביתנו 27.2%
201584.9%▲4.78.8%▼6.00.1%▼0.16.0%▲3.066.8%12,453הליכוד 30.1%
אפר׳ 201987.0%▲2.18.3%▼0.50.0%±0.04.1%▼1.965.5%13,557הליכוד 36.3%
ספט׳ 201980.0%▼7.010.8%▲2.50.1%▲0.18.7%▲4.766.5%14,102הליכוד 34.6%
202083.3%▲3.416.3%▲5.50.1%±0.0–67.2%14,546הליכוד 40.4%
202182.9%▼0.416.0%▼0.30.1%±0.0–61.0%13,757הליכוד 32.6%
202286.6%▲3.712.4%▼3.60.2%▲0.10.0%68.6%16,284הליכוד 32.1%
202682.6%▼4.013.6%▲1.20.3%▲0.12.8%▲2.874.8%20,555הליכוד 33.4%

מפקד 2022

אופקיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)35,3609,601,72095969756 מתוך 1,16244 מתוך 1,0279 מתוך 241
תושבים לקמ״ר7,245–909295112 מתוך 1,16286 מתוך 1,02712 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2730252126832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027166 מתוך 241
בני 65 ומעלה9.3%12.4%403443679 מתוך 1,151659 מתוך 1,016135 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)14.3%25.8%137161,009 מתוך 1,159956 מתוך 1,027202 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)12.9%25.3%313245693 מתוך 1,012684 מתוך 1,003115 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)91,700104,300181018949 מתוך 1,160922 מתוך 1,027196 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202276.8%69.8%650 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים