גילת
סמל למ״ס 736 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 1,620 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 73.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גילת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.4% | 20.5% | 908987 | 119 מתוך 1,192118 מתוך 1,03836 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 15.3% | 5.7% | 908980 | 111 מתוך 1,192110 מתוך 1,03851 מתוך 261 |
| ישר! | 13.9% | 16.1% | 383143 | 737 מתוך 1,192718 מתוך 1,038148 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.5% | 5.1% | 706670 | 358 מתוך 1,192354 מתוך 1,03879 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.3% | 2.7% | 868485 | 153 מתוך 1,192153 מתוך 1,03840 מתוך 261 |
| ביחד | 5.1% | 9.3% | 332439 | 793 מתוך 1,192789 מתוך 1,038159 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 1.7% | 868485 | 161 מתוך 1,192159 מתוך 1,03839 מתוך 261 |
| ש״ס | 3.1% | 5.3% | 797774 | 240 מתוך 1,192235 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.5% | 5.9% | 272033 | 857 מתוך 1,192822 מתוך 1,038174 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 1.0% | 6.4% | 232133 | 907 מתוך 1,192806 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817982 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,03842 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303436 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 73.1% | 44.0% | 777474 | 273 מתוך 1,192272 מתוך 1,03868 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 21.5% | 37.8% | 332639 | 800 מתוך 1,192771 מתוך 1,038159 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.3% | 2.8% | 868485 | 157 מתוך 1,192156 מתוך 1,03840 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.6% | 78.0% | 798175 | 243 מתוך 1,192193 מתוך 1,03863 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 922 | 5,690,682 | 748183 | 311 מתוך 1,192193 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 49.5% | 46.0% | 0.0% | 4.5% | 65.8% | 404 | העבודה-מימד 31.9% |
| 2009 | 63.9%▲14.4 | 34.1%▼12.0 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼4.3 | 68.9% | 490 | הליכוד 35.5% |
| 2013 | 66.5%▲2.6 | 29.8%▼4.3 | 0.0%±0.0 | 3.4%▲3.2 | 68.0% | 534 | הליכוד ביתנו 37.5% |
| 2015 | 70.9%▲4.4 | 19.0%▼10.8 | 0.0%±0.0 | 9.7%▲6.3 | 76.4% | 670 | הליכוד 53.7% |
| אפר׳ 2019 | 68.9%▼2.0 | 21.9%▲2.9 | 0.0%±0.0 | 8.7%▼1.0 | 76.2% | 758 | הליכוד 51.2% |
| ספט׳ 2019 | 68.2%▼0.7 | 26.4%▲4.5 | 0.0%±0.0 | 4.7%▼4.0 | 75.4% | 761 | הליכוד 54.1% |
| 2020 | 73.9%▲5.7 | 25.8%▼0.6 | 0.0%±0.0 | – | 75.9% | 771 | הליכוד 59.8% |
| 2021 | 72.7%▼1.2 | 26.1%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 71.1% | 744 | הליכוד 50.3% |
| 2022 | 74.2%▲1.5 | 23.4%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.7% | 865 | הליכוד 44.2% |
| 2026 | 73.1%▼1.1 | 21.5%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 5.3%▲5.3 | 81.6% | 922 | הליכוד 44.4% |
מפקד 2022
| גילת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,620 | 9,601,720 | 738183 | 306 מתוך 1,162192 מתוך 1,02740 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,864 | – | 232628 | 893 מתוך 1,162760 מתוך 1,027173 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 8.9% | 12.4% | 383242 | 711 מתוך 1,151689 מתוך 1,016139 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 28.5% | 25.8% | 393247 | 702 מתוך 1,159698 מתוך 1,027127 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.3% | 25.3% | 171727 | 833 מתוך 1,012824 מתוך 1,003151 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 123,300 | 104,300 | 565056 | 513 מתוך 1,160509 מתוך 1,027105 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.6% | 69.8% | 274 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בטחה 2.0 ק״מ · תפרח 2.5 ק״מ · אופקים 3.8 ק״מ · פדויים 3.9 ק״מ · אשל הנשיא 4.3 ק״מ