אשל הנשיא
סמל למ״ס 2021 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 151 (2024) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 56.1% (ארצי 44.0%), עלייה של 6.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.
| רשימה | אשל הנשיא | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.8% | 20.5% | ||
| ישר! | 18.2% | 16.1% | ||
| הציונות הדתית וזהות | 10.6% | 5.1% | ||
| ביחד | 10.6% | 9.3% | ||
| עוצמה יהודית | 9.1% | 5.7% | ||
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 7.6% | 2.7% | ||
| הדמוקרטים | 4.5% | 6.4% | ||
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 1.7% | ||
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | ||
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 56.1% | 44.0% | ||
| גוש השינוי | 36.4% | 37.8% | ||
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 7.6% | 2.8% | ||
| אחוז הצבעה | 64.1% | 78.0% | ||
| קולות כשרים | 66 | 5,690,682 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.7% | 78.8% | 0.0% | 4.5% | 68.7% | 66 | העבודה-מימד 42.4% |
| 2009 | 41.4%▲24.7 | 53.4%▼25.3 | 0.0%±0.0 | 5.2%▲0.6 | 62.4% | 58 | קדימה 27.6% |
| 2013 | 35.7%▼5.7 | 48.2%▼5.2 | 3.6%▲3.6 | 8.9%▲3.8 | 64.4% | 56 | העבודה 23.2% |
| 2015 | 27.1%▼8.6 | 54.2%▲6.0 | 3.4%▼0.2 | 15.3%▲6.3 | 63.4% | 59 | המחנה הציוני 42.4% |
| אפר׳ 2019 | 45.6%▲18.5 | 49.4%▼4.9 | 0.0%▼3.4 | 5.1%▼10.2 | 69.3% | 79 | כחול לבן 32.9% |
| ספט׳ 2019 | 34.7%▼10.9 | 61.3%▲12.0 | 0.0%±0.0 | 4.0%▼1.1 | 64.7% | 75 | כחול לבן 38.7% |
| 2020 | 49.3%▲14.6 | 50.7%▼10.6 | 0.0%±0.0 | – | 64.0% | 73 | כחול לבן 37.0% |
| 2021 | 30.5%▼18.8 | 67.8%▲17.1 | 0.0%±0.0 | – | 54.6% | 59 | יש עתיד 23.7% |
| 2022 | 50.0%▲19.5 | 45.3%▼22.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 57.7% | 64 | הליכוד 31.2% |
| 2026 | 56.1%▲6.1 | 36.4%▼8.9 | 0.0%±0.0 | 7.6%▲7.6 | 64.1% | 66 | הליכוד 31.8% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- תפרח 1.8 ק״מ · גילת 4.3 ק״מ · תראבין א-צאנע (יישוב) 4.5 ק״מ · משמר הנגב 4.6 ק״מ · בטחה 6.2 ק״מ