תפרח
סמל למ״ס 709 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 2,240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תפרח | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 71.1% | 5.5% | 100100100 | 5 מתוך 1,1925 מתוך 1,0382 מתוך 261 |
| ש״ס | 13.8% | 5.3% | 979696 | 39 מתוך 1,19238 מתוך 1,03812 מתוך 261 |
| הליכוד | 5.4% | 20.5% | 282033 | 846 מתוך 1,192820 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 4.5% | 5.7% | 575147 | 516 מתוך 1,192510 מתוך 1,038137 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362835 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| ישר! | 0.4% | 16.1% | 9415 | 1,066 מתוך 1,192992 מתוך 1,038219 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 2.7% | 13317 | 1,030 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8811 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,038226 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.7% | 14417 | 1,013 מתוך 1,192986 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817977 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| ביחד | 0.1% | 9.3% | 7111 | 1,073 מתוך 1,1921,018 מתוך 1,038222 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.8% | 969797 | 40 מתוך 1,19229 מתוך 1,0386 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 97.5% | 44.0% | 979796 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 0.7% | 37.8% | 329 | 1,147 מתוך 1,1921,017 מתוך 1,038235 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.3% | 2.8% | 13317 | 1,036 מתוך 1,1921,001 מתוך 1,038216 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 87.2% | 78.0% | 989995 | 23 מתוך 1,19216 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 1,041 | 5,690,682 | 758383 | 294 מתוך 1,192180 מתוך 1,03844 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 97.6% | 2.3% | 0.0% | 0.2% | 88.4% | 663 | יהדות התורה 79.3% |
| 2009 | 98.7%▲1.1 | 0.9%▼1.4 | 0.1%▲0.1 | 0.0%▼0.2 | 83.3% | 674 | יהדות התורה 76.7% |
| 2013 | 97.1%▼1.5 | 0.8%▼0.1 | 0.0%▼0.1 | 1.6%▲1.6 | 89.0% | 764 | יהדות התורה 76.4% |
| 2015 | 98.1%▲0.9 | 1.1%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼0.7 | 89.7% | 826 | יהדות התורה 76.9% |
| אפר׳ 2019 | 97.8%▼0.2 | 1.0%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 1.1%▲0.3 | 88.0% | 873 | יהדות התורה 76.3% |
| ספט׳ 2019 | 98.9%▲1.0 | 0.9%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼0.9 | 87.4% | 872 | יהדות התורה 78.3% |
| 2020 | 98.8%±0.0 | 1.2%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 86.2% | 866 | יהדות התורה 76.3% |
| 2021 | 99.4%▲0.6 | 0.6%▼0.6 | 0.0%±0.0 | – | 84.6% | 881 | יהדות התורה 74.0% |
| 2022 | 98.6%▼0.8 | 0.8%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 88.1% | 944 | יהדות התורה 71.0% |
| 2026 | 97.5%▼1.1 | 0.7%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.3%▲0.3 | 87.2% | 1,041 | יהדות התורה 71.1% |
מפקד 2022
| תפרח | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,240 | 9,601,720 | 788586 | 258 מתוך 1,162152 מתוך 1,02734 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,764 | – | 556270 | 519 מתוך 1,162393 מתוך 1,02772 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 558 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,027215 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 6.5% | 12.4% | 231825 | 881 מתוך 1,151833 מתוך 1,016179 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 7.5% | 25.8% | 315 | 1,129 מתוך 1,1591,019 מתוך 1,027227 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.6% | 25.3% | 181930 | 822 מתוך 1,012813 מתוך 1,003146 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 71,100 | 104,300 | 423 | 1,113 מתוך 1,1601,009 מתוך 1,027233 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 95.4% | 69.8% | 46 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אשל הנשיא 1.8 ק״מ · גילת 2.5 ק״מ · בטחה 4.5 ק״מ · משמר הנגב 5.6 ק״מ · אופקים 5.8 ק״מ