מישור הגפן
שכונה באופקים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2026: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 66.9% (ארצי 44.0%); הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מישור הגפן | אופקים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.4% | 33.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 22.0% | 5.0% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 13.2% | 13.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.9% | 4.3% | 5.1% |
| ישר! | 4.4% | 4.9% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.8% | 2.7% |
| ש״ס | 2.8% | 14.7% | 5.3% |
| ביחד | 1.7% | 3.1% | 9.3% |
| רע״ם | 0.8% | 0.2% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.4% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 0.2% | 0.2% |
| יהדות התורה | 0.3% | 14.7% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 0.0% | 0.6% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 66.9% | 82.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 28.1% | 13.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 59.1% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 363 | 20,555 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 66.9% | 28.1% | 0.8% | 3.3% | 59.1% | 363 | הליכוד 42.4% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | מסורתי | 5,020 | 363 | 66.9% | 28.1% | 0.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.