שכונת יוני
שכונה באופקים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונת יוני | אופקים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.3% | 33.4% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 16.7% | 13.9% | 5.7% |
| ש״ס | 9.2% | 14.7% | 5.3% |
| ישר! | 6.4% | 4.9% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.6% | 4.3% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.0% | 5.9% |
| ביחד | 4.3% | 3.1% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 1.5% | 14.7% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 0.7% | 0.6% | 6.4% |
| רע״ם | 0.5% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 78.9% | 82.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 16.2% | 13.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 2.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.7% | 74.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,130 | 20,555 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 62.6% | 34.4% | 0.0% | 1.8% | 53.3% | 2,804 | העבודה-מימד 21.3% |
| 2009 | 74.4%▲11.8 | 21.0%▼13.4 | 0.3%▲0.3 | 1.8%▲0.1 | 52.7% | 2,489 | הליכוד 29.3% |
| 2013 | 74.2%▼0.2 | 19.2%▼1.8 | 0.3%±0.0 | 4.0%▲2.2 | 51.4% | 2,450 | הליכוד ביתנו 35.0% |
| 2015 | 78.5%▲4.3 | 13.0%▼6.2 | 0.2%▼0.1 | 7.7%▲3.6 | 59.2% | 2,808 | הליכוד 35.0% |
| אפר׳ 2019 | 82.2%▲3.7 | 11.5%▼1.5 | 0.1%▼0.2 | 5.2%▼2.4 | 55.6% | 3,015 | הליכוד 47.4% |
| ספט׳ 2019 | 72.1%▼10.1 | 14.4%▲2.9 | 0.2%▲0.1 | 12.7%▲7.5 | 56.5% | 3,096 | הליכוד 45.7% |
| 2020 | 76.9%▲4.8 | 22.4%▲8.1 | 0.3%▲0.2 | – | 58.1% | 3,205 | הליכוד 53.8% |
| 2021 | 76.4%▼0.5 | 21.9%▼0.6 | 0.3%±0.0 | – | 48.2% | 2,645 | הליכוד 45.3% |
| 2022 | 82.1%▲5.7 | 16.4%▼5.4 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 57.2% | 3,062 | הליכוד 43.7% |
| 2026 | 78.9%▼3.2 | 16.2%▼0.2 | 0.8%▲0.2 | 3.8%▲3.8 | 70.7% | 3,130 | הליכוד 44.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | מסורתי | 3,770 | 3,130 | 78.9% | 16.2% | 0.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.