פטיש
סמל למ״ס 749 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 1,100 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 81.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פטיש | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 44.9% | 20.5% | 918987 | 113 מתוך 1,192112 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 19.1% | 5.7% | 969590 | 50 מתוך 1,19249 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| ש״ס | 13.0% | 5.3% | 979695 | 40 מתוך 1,19239 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| ישר! | 7.6% | 16.1% | 282135 | 851 מתוך 1,192822 מתוך 1,038171 מתוך 261 |
| ביחד | 5.3% | 9.3% | 342440 | 783 מתוך 1,192780 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 2.7% | 625661 | 443 מתוך 1,192443 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 726870 | 313 מתוך 1,192310 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 5.1% | 241423 | 890 מתוך 1,192881 מתוך 1,038198 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.2% | 5.9% | 251730 | 887 מתוך 1,192851 מתוך 1,038180 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.5% | 6.4% | 151521 | 998 מתוך 1,192873 מתוך 1,038195 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706773 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556355 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038103 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 81.5% | 44.0% | 828080 | 209 מתוך 1,192208 מתוך 1,03854 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 14.5% | 37.8% | 272033 | 871 מתוך 1,192832 מתוך 1,038175 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404645 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038127 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 2.8% | 625661 | 446 מתוך 1,192445 מתוך 1,03899 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 85.4% | 78.0% | 959790 | 55 מתוך 1,19236 מתוך 1,03827 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 606 | 5,690,682 | 596572 | 491 מתוך 1,192362 מתוך 1,03875 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 64.5% | 31.5% | 0.0% | 2.8% | 70.2% | 327 | ש״ס 39.1% |
| 2009 | 74.9%▲10.3 | 24.0%▼7.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼2.8 | 69.6% | 346 | ש״ס 32.4% |
| 2013 | 74.4%▼0.5 | 21.5%▼2.4 | 0.3%▲0.3 | 3.3%▲3.3 | 69.7% | 390 | ש״ס 38.5% |
| 2015 | 77.9%▲3.5 | 12.6%▼8.9 | 0.0%▼0.3 | 9.3%▲6.0 | 82.5% | 484 | הליכוד 40.9% |
| אפר׳ 2019 | 80.5%▲2.6 | 11.7%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 7.2%▼2.1 | 83.0% | 539 | הליכוד 53.1% |
| ספט׳ 2019 | 71.5%▼9.0 | 12.5%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 15.9%▲8.6 | 84.8% | 554 | הליכוד 44.0% |
| 2020 | 88.1%▲16.6 | 11.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 80.9% | 536 | הליכוד 53.5% |
| 2021 | 86.6%▼1.5 | 13.2%▲1.3 | 0.0%±0.0 | – | 79.1% | 529 | הליכוד 45.6% |
| 2022 | 89.6%▲3.0 | 9.5%▼3.7 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.9% | 576 | הליכוד 43.6% |
| 2026 | 81.5%▼8.1 | 14.5%▲5.0 | 0.2%▲0.2 | 3.5%▲3.5 | 85.4% | 606 | הליכוד 44.9% |
מפקד 2022
| פטיש | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,100 | 9,601,720 | 606672 | 461 מתוך 1,162341 מתוך 1,02766 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,565 | – | 111212 | 1,036 מתוך 1,162902 מתוך 1,027211 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 30 | 30 | 373140 | 678 מתוך 1,162658 מתוך 1,027128 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 9.6% | 12.4% | 443845 | 645 מתוך 1,151626 מתוך 1,016129 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 11.4% | 25.8% | 7410 | 1,080 מתוך 1,159991 מתוך 1,027216 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 2.8% | 25.3% | 222 | 993 מתוך 1,012984 מתוך 1,003202 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,000 | 104,300 | 342635 | 763 מתוך 1,160756 מתוך 1,027156 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.2% | 69.8% | 555 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מסלול 2.8 ק״מ · רנן 4.1 ק״מ · אורים 4.4 ק״מ · פדויים 4.9 ק״מ · אופקים 6.2 ק״מ