מאור
סמל למ״ס 2055 · יהודי · מושב · מחוז חיפה · מועצה אזורית מנשה · אוכלוסייה 1,600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 61.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מאור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 30.1% | 16.1% | 595447 | 482 מתוך 1,192474 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| הליכוד | 19.3% | 20.5% | 676376 | 392 מתוך 1,192385 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| ביחד | 15.9% | 9.3% | 747075 | 302 מתוך 1,192301 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 12.1% | 6.4% | 605649 | 473 מתוך 1,192460 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 5.6% | 5.7% | 625689 | 457 מתוך 1,192452 מתוך 1,03810 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.2% | 5.1% | 696489 | 370 מתוך 1,192366 מתוך 1,03810 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 2.7% | 817893 | 215 מתוך 1,192215 מתוך 1,0387 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 5.9% | 413533 | 688 מתוך 1,192657 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.7% | 656086 | 394 מתוך 1,192391 מתוך 1,03812 מתוך 86 |
| ש״ס | 1.7% | 5.3% | 716881 | 334 מתוך 1,192327 מתוך 1,03816 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485527 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03855 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303419 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,03866 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 34.0% | 44.0% | 565074 | 525 מתוך 1,192517 מתוך 1,03823 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 61.1% | 37.8% | 565144 | 529 מתוך 1,192514 מתוך 1,03849 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354011 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03873 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 4.7% | 2.8% | 817893 | 219 מתוך 1,192218 מתוך 1,0387 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 81.2% | 78.0% | 767778 | 280 מתוך 1,192226 מתוך 1,03820 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 943 | 5,690,682 | 748260 | 306 מתוך 1,192188 מתוך 1,03835 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.5% | 53.3% | 0.0% | 16.4% | 73.9% | 366 | קדימה 31.4% |
| 2009 | 41.5%▲11.9 | 54.4%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 1.6%▼14.8 | 73.1% | 439 | קדימה 34.9% |
| 2013 | 33.1%▼8.4 | 59.0%▲4.5 | 0.0%±0.0 | 6.5%▲4.9 | 77.7% | 553 | הליכוד ביתנו 22.1% |
| 2015 | 37.5%▲4.4 | 50.9%▼8.1 | 0.2%▲0.2 | 11.3%▲4.8 | 80.5% | 611 | המחנה הציוני 31.8% |
| אפר׳ 2019 | 38.4%▲1.0 | 55.5%▲4.6 | 0.1%±0.0 | 5.5%▼5.8 | 78.8% | 692 | כחול לבן 42.9% |
| ספט׳ 2019 | 36.0%▼2.5 | 58.8%▲3.4 | 0.3%▲0.1 | 4.6%▼0.9 | 77.2% | 695 | כחול לבן 45.2% |
| 2020 | 41.9%▲5.9 | 57.5%▼1.3 | 0.3%±0.0 | – | 77.5% | 709 | כחול לבן 45.4% |
| 2021 | 38.2%▼3.7 | 60.2%▲2.7 | 0.1%▼0.1 | – | 76.9% | 722 | הליכוד 23.1% |
| 2022 | 39.8%▲1.5 | 57.4%▼2.9 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 75.6% | 732 | יש עתיד 30.5% |
| 2026 | 34.0%▼5.7 | 61.1%▲3.7 | 0.1%▼0.2 | 4.7%▲4.7 | 81.2% | 943 | ישר! 30.1% |
מפקד 2022
| מאור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,600 | 9,601,720 | 738161 | 311 מתוך 1,162197 מתוך 1,02734 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 3,266 | – | 647156 | 417 מתוך 1,162298 מתוך 1,02738 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332826 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,02762 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 7.5% | 12.4% | 282125 | 819 מתוך 1,151790 מתוך 1,01664 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.8% | 25.8% | 544849 | 535 מתוך 1,159532 מתוך 1,02743 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.7% | 25.3% | 797976 | 216 מתוך 1,012211 מתוך 1,00317 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 155,000 | 104,300 | 838185 | 200 מתוך 1,160199 מתוך 1,02714 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 75.4% | 69.8% | 703 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שדה יצחק 2.5 ק״מ · שער מנשה 2.7 ק״מ · להבות חביבה 3.3 ק״מ · באקה אל-גרביה 3.4 ק״מ · תלמי אלעזר 3.5 ק״מ