מעוז חיים

סמל למ״ס 272 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 520 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 84.8% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.3%2009: מחנה נתניהו 9.5%2013: מחנה נתניהו 10.6%2015: מחנה נתניהו 8.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 9.0%2020: מחנה נתניהו 10.3%2021: מחנה נתניהו 11.3%2022: מחנה נתניהו 12.2%2026: מחנה נתניהו 12.4%2006: המחנה שמולו 85.4%2009: המחנה שמולו 86.6%2013: המחנה שמולו 84.5%2015: המחנה שמולו 85.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 81.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 87.5%2020: המחנה שמולו 88.7%2021: המחנה שמולו 86.3%2022: המחנה שמולו 84.8%2026: המחנה שמולו 84.8%2006: מפלגות ערביות 0.7%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.4%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.7%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.7%2020: מפלגות ערביות 1.0%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמעוז חייםישראלאחוזוןדירוג
ישר!37.2%16.1%807778235 מתוך 1,192230 מתוך 1,03889 מתוך 408
הדמוקרטים30.3%6.4%918989110 מתוך 1,192109 מתוך 1,03847 מתוך 408
ביחד13.9%9.3%635764437 מתוך 1,192436 מתוך 1,038144 מתוך 408
הליכוד4.6%20.5%251628890 מתוך 1,192864 מתוך 1,038292 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות3.4%5.1%534660545 מתוך 1,192541 מתוך 1,038159 מתוך 408
ישראל ביתנו3.4%5.9%464142626 מתוך 1,192595 מתוך 1,038233 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.5%2.7%423445673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038218 מתוך 408
עוצמה יהודית2.2%5.7%393152718 מתוך 1,192710 מתוך 1,038192 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.2%1.7%656068394 מתוך 1,192391 מתוך 1,038123 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485446477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408
גוש ביבי12.4%44.0%312340821 מתוך 1,192802 מתוך 1,038243 מתוך 408
גוש השינוי84.8%37.8%838080206 מתוך 1,192206 מתוך 1,03883 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש2.5%2.8%413444678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038222 מתוך 408
אחוז הצבעה64.9%78.0%6481,126 מתוך 1,192992 מתוך 1,038375 מתוך 408
קולות כשרים3235,690,682232522923 מתוך 1,192779 מתוך 1,038317 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.3%85.4%0.7%7.6%67.6%302העבודה-מימד 51.3%
20099.5%▲3.286.6%▲1.10.0%▼0.72.1%▼5.564.6%283העבודה 48.4%
201310.6%▲1.084.5%▼2.00.4%▲0.42.3%▲0.164.6%265העבודה 55.8%
20158.4%▼2.285.3%▲0.80.3%±0.05.9%▲3.764.6%286המחנה הציוני 72.7%
אפר׳ 20197.8%▼0.681.8%▼3.60.7%▲0.39.1%▲3.266.4%307כחול לבן 56.0%
ספט׳ 20199.0%▲1.287.5%▲5.70.7%±0.02.8%▼6.361.9%288כחול לבן 53.8%
202010.3%▲1.388.7%▲1.21.0%▲0.3–61.6%300כחול לבן 66.3%
202111.3%▲0.986.3%▼2.30.3%▼0.7–60.7%293העבודה 29.7%
202212.2%▲0.984.8%▼1.50.0%▼0.30.0%60.7%303יש עתיד 39.3%
202612.4%▲0.284.8%±0.00.0%±0.02.5%▲2.564.9%323ישר! 37.2%

מפקד 2022

מעוז חייםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5209,601,720192122936 מתוך 1,162808 מתוך 1,027318 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,631–1315161,011 מתוך 1,162877 מתוך 1,027343 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767472196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408
בני 65 ומעלה20.5%12.4%94939266 מתוך 1,15166 מתוך 1,01634 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)30.2%25.8%443750654 מתוך 1,159650 מתוך 1,027202 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)34.8%25.3%888891115 מתוך 1,012114 מתוך 1,00327 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)130,600104,300645975421 מתוך 1,160418 מתוך 1,027101 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202281.2%69.8%473 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים