חמדיה
סמל למ״ס 343 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק המעיינות · אוכלוסייה 450 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 7.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חמדיה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 26.8% | 16.1% | 544848 | 552 מתוך 1,192540 מתוך 1,038214 מתוך 408 |
| ביחד | 22.1% | 9.3% | 979798 | 33 מתוך 1,19233 מתוך 1,0389 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 16.9% | 6.4% | 696562 | 366 מתוך 1,192358 מתוך 1,038154 מתוך 408 |
| הליכוד | 13.6% | 20.5% | 575165 | 514 מתוך 1,192502 מתוך 1,038144 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.5% | 2.7% | 888788 | 131 מתוך 1,192131 מתוך 1,03847 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 1.7% | 858389 | 177 מתוך 1,192175 מתוך 1,03846 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 5.9% | 514646 | 576 מתוך 1,192546 מתוך 1,038217 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.3% | 5.7% | 494262 | 607 מתוך 1,192600 מתוך 1,038153 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 5.1% | 463853 | 631 מתוך 1,192627 מתוך 1,038188 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819272 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 23.9% | 44.0% | 474060 | 630 מתוך 1,192619 מתוך 1,038162 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 69.5% | 37.8% | 635856 | 445 מתוך 1,192432 מתוך 1,038182 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 14.7% | 799171 | 231 מתוך 1,19280 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 5.5% | 2.8% | 888688 | 135 מתוך 1,192134 מתוך 1,03848 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.9% | 78.0% | 252434 | 893 מתוך 1,192786 מתוך 1,038269 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 272 | 5,690,682 | 161714 | 999 מתוך 1,192854 מתוך 1,038349 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 8.3% | 76.1% | 0.0% | 13.2% | 67.6% | 205 | העבודה-מימד 45.9% |
| 2009 | 18.8%▲10.5 | 76.6%▲0.5 | 0.5%▲0.5 | 1.0%▼12.1 | 67.8% | 192 | העבודה 39.1% |
| 2013 | 18.0%▼0.8 | 74.2%▼2.4 | 0.9%▲0.4 | 2.3%▲1.3 | 71.8% | 217 | העבודה 46.1% |
| 2015 | 23.9%▲5.9 | 69.5%▼4.7 | 0.0%▼0.9 | 6.6%▲4.3 | 72.1% | 226 | המחנה הציוני 52.7% |
| אפר׳ 2019 | 20.2%▼3.7 | 70.2%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 9.6%▲3.0 | 70.8% | 208 | כחול לבן 51.4% |
| ספט׳ 2019 | 19.1%▼1.1 | 79.5%▲9.4 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼8.7 | 73.3% | 220 | כחול לבן 52.7% |
| 2020 | 23.6%▲4.5 | 75.9%▼3.6 | 0.0%±0.0 | – | 69.1% | 212 | כחול לבן 49.5% |
| 2021 | 25.0%▲1.4 | 72.7%▼3.2 | 0.0%±0.0 | – | 69.7% | 220 | יש עתיד 24.1% |
| 2022 | 22.3%▼2.7 | 76.9%▲4.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 69.0% | 229 | יש עתיד 34.5% |
| 2026 | 23.9%▲1.6 | 69.5%▼7.4 | 1.1%▲1.1 | 5.5%▲5.5 | 73.9% | 272 | ישר! 26.8% |
מפקד 2022
| חמדיה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 450 | 9,601,720 | 121313 | 1,012 מתוך 1,162883 מתוך 1,027352 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,806 | – | 212325 | 923 מתוך 1,162790 מתוך 1,027308 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 19.6% | 12.4% | 929190 | 90 מתוך 1,15189 מתוך 1,01642 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.8% | 25.8% | 332539 | 779 מתוך 1,159772 מתוך 1,027245 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.7% | 25.3% | 707073 | 301 מתוך 1,012295 מתוך 1,00387 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 109,100 | 104,300 | 383048 | 722 מתוך 1,160716 מתוך 1,027212 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 74.9% | 69.8% | 722 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נווה איתן 3.3 ק״מ · בית שאן 3.5 ק״מ · שדה נחום 3.7 ק״מ · מעוז חיים 4.2 ק״מ · מסילות 5.1 ק״מ