מרחביה (מושב)
סמל למ״ס 97 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 760 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרחביה (מושב) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.7% | 16.1% | 848283 | 193 מתוך 1,192189 מתוך 1,03870 מתוך 408 |
| ביחד | 15.9% | 9.3% | 747076 | 302 מתוך 1,192301 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 13.8% | 6.4% | 635957 | 440 מתוך 1,192430 מתוך 1,038174 מתוך 408 |
| הליכוד | 12.0% | 20.5% | 524761 | 564 מתוך 1,192551 מתוך 1,038158 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 5.9% | 737265 | 304 מתוך 1,192276 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 4.1% | 5.7% | 544868 | 537 מתוך 1,192531 מתוך 1,038128 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.1% | 5.1% | 615570 | 465 מתוך 1,192461 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 2.7% | 656067 | 397 מתוך 1,192397 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453848 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,038201 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718263 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 22.4% | 44.0% | 453858 | 651 מתוך 1,192639 מתוך 1,038171 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 73.5% | 37.8% | 676360 | 396 מתוך 1,192386 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 2.8% | 645966 | 406 מתוך 1,192405 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.7% | 78.0% | 535466 | 545 מתוך 1,192467 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 465 | 5,690,682 | 424746 | 687 מתוך 1,192551 מתוך 1,038220 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.4% | 74.2% | 0.3% | 8.0% | 74.9% | 337 | קדימה 38.6% |
| 2009 | 28.4%▲13.0 | 66.9%▼7.3 | 0.5%▲0.2 | 1.6%▼6.5 | 77.6% | 387 | קדימה 37.2% |
| 2013 | 28.7%▲0.3 | 67.6%▲0.7 | 0.3%▼0.3 | 1.8%▲0.3 | 76.8% | 383 | יש עתיד 27.4% |
| 2015 | 25.4%▼3.3 | 66.2%▼1.4 | 0.5%▲0.2 | 7.9%▲6.0 | 78.7% | 394 | המחנה הציוני 45.4% |
| אפר׳ 2019 | 23.1%▼2.3 | 69.5%▲3.3 | 0.2%▼0.3 | 6.9%▼1.0 | 76.0% | 420 | כחול לבן 51.4% |
| ספט׳ 2019 | 21.0%▼2.1 | 69.8%▲0.3 | 0.5%▲0.2 | 8.7%▲1.8 | 76.2% | 424 | כחול לבן 54.0% |
| 2020 | 26.3%▲5.3 | 72.3%▲2.5 | 0.9%▲0.5 | – | 75.9% | 434 | כחול לבן 59.9% |
| 2021 | 24.2%▼2.0 | 73.9%▲1.5 | 0.2%▼0.7 | – | 72.8% | 429 | יש עתיד 25.6% |
| 2022 | 23.7%▼0.5 | 74.0%▲0.1 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 72.0% | 434 | יש עתיד 33.6% |
| 2026 | 22.4%▼1.4 | 73.5%▼0.4 | 0.4%▲0.2 | 3.7%▲3.7 | 78.7% | 465 | ישר! 38.7% |
מפקד 2022
| מרחביה (מושב) | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 760 | 9,601,720 | 374142 | 725 מתוך 1,162601 מתוך 1,027235 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,813 | – | 212425 | 918 מתוך 1,162785 מתוך 1,027306 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 17.1% | 12.4% | 868481 | 162 מתוך 1,151160 מתוך 1,01676 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 31.7% | 25.8% | 474053 | 614 מתוך 1,159611 מתוך 1,027191 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 20.5% | 25.3% | 616264 | 389 מתוך 1,012383 מתוך 1,003116 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 126,500 | 104,300 | 595471 | 473 מתוך 1,160470 מתוך 1,027121 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.2% | 69.8% | 675 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מרחביה (קיבוץ) 0.9 ק״מ · סולם 1.7 ק״מ · עפולה 2.0 ק״מ · דחי 3.2 ק״מ · בלפוריה 3.5 ק״מ