מרחביה (קיבוץ)

סמל למ״ס 66 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק יזרעאל · אוכלוסייה 1,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 70.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 7.3%2009: מחנה נתניהו 15.0%2013: מחנה נתניהו 24.1%2015: מחנה נתניהו 27.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 29.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 22.9%2020: מחנה נתניהו 29.6%2021: מחנה נתניהו 28.1%2022: מחנה נתניהו 27.8%2026: מחנה נתניהו 24.7%2006: המחנה שמולו 83.6%2009: המחנה שמולו 82.6%2013: המחנה שמולו 71.7%2015: המחנה שמולו 65.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 64.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 69.7%2020: המחנה שמולו 69.3%2021: המחנה שמולו 70.6%2022: המחנה שמולו 70.7%2026: המחנה שמולו 70.8%2006: מפלגות ערביות 0.3%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.7%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמרחביה (קיבוץ)ישראלאחוזוןדירוג
ישר!30.6%16.1%615655467 מתוך 1,192459 מתוך 1,038184 מתוך 408
ביחד18.2%9.3%868488162 מתוך 1,192162 מתוך 1,03848 מתוך 408
הליכוד17.3%20.5%635971435 מתוך 1,192426 מתוך 1,038121 מתוך 408
הדמוקרטים15.7%6.4%666259407 מתוך 1,192397 מתוך 1,038169 מתוך 408
ישראל ביתנו6.4%5.9%868680167 מתוך 1,192139 מתוך 1,03881 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.1%2.7%726873314 מתוך 1,192314 מתוך 1,038104 מתוך 408
עוצמה יהודית3.1%5.7%474060625 מתוך 1,192618 מתוך 1,038161 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות2.7%5.1%433550654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038196 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.3%1.7%393144694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408
ש״ס0.4%5.3%494462558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408
רע״ם0.3%5.9%647352344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%303431768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408
גוש ביבי24.7%44.0%484161622 מתוך 1,192611 מתוך 1,038159 מתוך 408
גוש השינוי70.8%37.8%646057425 מתוך 1,192415 מתוך 1,038174 מתוך 408
המפלגות הערביות0.3%14.7%495638518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408
לא התחייבו לגוש4.1%2.8%726873319 מתוך 1,192318 מתוך 1,038108 מתוך 408
אחוז הצבעה74.4%78.0%272637862 מתוך 1,192757 מתוך 1,038255 מתוך 408
קולות כשרים7825,690,682707872354 מתוך 1,192231 מתוך 1,038113 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20067.3%83.6%0.3%7.3%68.1%329מרצ-יחד 35.9%
200915.0%▲7.782.6%▼1.00.5%▲0.20.5%▼6.870.8%408קדימה 38.5%
201324.1%▲9.171.7%▼10.90.7%▲0.21.3%▲0.975.5%594יש עתיד 23.4%
201527.6%▲3.565.4%▼6.30.0%▼0.76.7%▲5.475.4%627המחנה הציוני 38.1%
אפר׳ 201929.9%▲2.364.1%▼1.30.0%±0.05.7%▼1.073.2%649כחול לבן 42.8%
ספט׳ 201922.9%▼7.069.7%▲5.60.3%▲0.36.9%▲1.271.7%637כחול לבן 43.5%
202029.6%▲6.769.3%▼0.40.5%▲0.1–72.1%658כחול לבן 45.7%
202128.1%▼1.670.6%▲1.30.0%▼0.5–70.7%663הליכוד 21.1%
202227.8%▼0.370.7%▲0.10.2%▲0.20.0%69.1%648יש עתיד 32.7%
202624.7%▼3.170.8%▲0.20.3%▲0.14.1%▲4.174.4%782ישר! 30.6%

מפקד 2022

מרחביה (קיבוץ)ישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,3209,601,720687672367 מתוך 1,162249 מתוך 1,027113 מתוך 408
תושבים לקמ״ר3,149–626965444 מתוך 1,162323 מתוך 1,027144 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838179141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408
בני 65 ומעלה16.8%12.4%858381171 מתוך 1,151168 מתוך 1,01680 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)30.0%25.8%433650660 מתוך 1,159656 מתוך 1,027203 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)46.6%25.3%97979834 מתוך 1,01234 מתוך 1,0039 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)128,900104,300625773441 מתוך 1,160438 מתוך 1,027109 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202273.6%69.8%769 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים