דחי
סמל למ״ס 475 · ערבי מוסלמי · כפר ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית בוסתן אל-מרג' · אוכלוסייה 650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 94.2% (ארצי 14.7%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | דחי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 78.6% | 8.8% | 9988100 | 8 מתוך 1,1928 מתוך 613 מתוך 408 |
| רע״ם | 15.7% | 5.9% | 901086 | 117 מתוך 1,19255 מתוך 6158 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.7% | 6.4% | 428735 | 681 מתוך 1,1928 מתוך 61261 מתוך 408 |
| ישר! | 0.9% | 16.1% | 148710 | 1,017 מתוך 1,1929 מתוך 61364 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3323 | 1,120 מתוך 1,19223 מתוך 61385 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 896789 | 105 מתוך 1,19219 מתוך 6133 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 1121 | 1,158 מתוך 1,19237 מתוך 61394 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 4.6% | 37.8% | 168512 | 995 מתוך 1,1929 מתוך 61360 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 94.2% | 14.7% | 921891 | 91 מתוך 1,19249 מתוך 6136 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 75.6% | 78.0% | 33846 | 792 מתוך 1,19255 מתוך 61219 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 434 | 5,690,682 | 39342 | 729 מתוך 1,19259 מתוך 61236 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.0% | 10.0% | 90.0% | 0.0% | 41.0% | 130 | רע״ם-תע״ל 67.7% |
| 2009 | 2.2%▲2.2 | 3.6%▼6.3 | 92.7%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 40.3% | 137 | בל״ד 54.0% |
| 2013 | 7.9%▲5.8 | 27.8%▲24.2 | 62.3%▼30.4 | 0.7%▲0.7 | 38.9% | 151 | בל״ד 43.7% |
| 2015 | 1.2%▼6.8 | 5.9%▼22.0 | 90.2%▲28.0 | 0.4%▼0.3 | 60.4% | 256 | הרשימה המשותפת 90.2% |
| אפר׳ 2019 | 12.5%▲11.3 | 20.6%▲14.7 | 65.4%▼24.8 | 0.0%▼0.4 | 27.7% | 136 | חד״ש-תע״ל 39.0% |
| ספט׳ 2019 | 1.5%▼11.0 | 7.5%▼13.1 | 89.1%▲23.7 | 0.0%±0.0 | 53.8% | 266 | הרשימה המשותפת 89.1% |
| 2020 | 1.7%▲0.2 | 2.4%▼5.1 | 95.8%▲6.7 | – | 57.1% | 288 | הרשימה המשותפת 95.8% |
| 2021 | 15.2%▲13.5 | 12.4%▲9.9 | 72.4%▼23.5 | – | 20.0% | 105 | הרשימה המשותפת 53.3% |
| 2022 | 0.9%▼14.3 | 3.2%▼9.2 | 95.9%▲23.5 | 0.0% | 39.9% | 217 | חד״ש-תע״ל 34.1% |
| 2026 | 0.2%▼0.7 | 4.6%▲1.4 | 94.2%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 75.6% | 434 | הרשימה המשותפת 78.6% |
מפקד 2022
| דחי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 650 | 9,601,720 | 27330 | 840 מתוך 1,16259 מתוך 61283 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,668 | – | 782084 | 259 מתוך 1,16249 מתוך 6166 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 297522 | 779 מתוך 1,1626 מתוך 61295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.7% | 12.4% | 6410060 | 415 מתוך 1,1511 מתוך 61162 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.0% | 25.8% | 82811 | 1,067 מתוך 1,15943 מתוך 61360 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 90,200 | 104,300 | 178824 | 966 מתוך 1,1608 מתוך 61310 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 50.0% | 69.8% | 1,093 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ניין 1.2 ק״מ · סולם 1.9 ק״מ · אחוזת ברק 2.5 ק״מ · דברת 3.0 ק״מ · מרחביה (מושב) 3.2 ק״מ