ניין

סמל למ״ס 523 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · מועצה אזורית בוסתן אל-מרג' · אוכלוסייה 1,940 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 80.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 10.7 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 3.5%2009: מחנה נתניהו 2.3%2013: מחנה נתניהו 2.2%2015: מחנה נתניהו 1.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 3.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.9%2020: מחנה נתניהו 0.6%2021: מחנה נתניהו 50.2%2022: מחנה נתניהו 5.3%2026: מחנה נתניהו 0.9%2006: המחנה שמולו 46.5%2009: המחנה שמולו 6.4%2013: המחנה שמולו 64.7%2015: המחנה שמולו 63.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 59.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 38.0%2020: המחנה שמולו 26.8%2021: המחנה שמולו 7.9%2022: המחנה שמולו 24.8%2026: המחנה שמולו 17.8%2006: מפלגות ערביות 39.7%2009: מפלגות ערביות 88.5%2013: מפלגות ערביות 32.2%2015: מפלגות ערביות 32.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 35.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 59.1%2020: מפלגות ערביות 72.1%2021: מפלגות ערביות 41.7%2022: מפלגות ערביות 69.5%2026: מפלגות ערביות 80.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנייןישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת58.4%8.8%96239251 מתוך 1,19247 מתוך 6135 מתוך 408
רע״ם21.8%5.9%912788104 מתוך 1,19245 מתוך 6150 מתוך 408
הדמוקרטים16.9%6.4%699762366 מתוך 1,1923 מתוך 61154 מתוך 408
הליכוד0.7%20.5%992111,076 מתוך 1,1926 מתוך 61359 מתוך 408
ישר!0.6%16.1%117571,042 מתוך 1,19211 מתוך 61373 מתוך 408
ביחד0.3%9.3%1193121,054 מתוך 1,1923 מתוך 61354 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.1%5.1%1190171,048 מתוך 1,1922 מתוך 61334 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%326840744 מתוך 1,1927 מתוך 61211 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.1%2.7%1082111,048 מתוך 1,1923 מתוך 61350 מתוך 408
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.0%0.8%91729287 מתוך 1,19213 מתוך 6125 מתוך 408
גוש ביבי0.9%44.0%988111,087 מתוך 1,1928 מתוך 61362 מתוך 408
גוש השינוי17.8%37.8%299524840 מתוך 1,1924 מתוך 61310 מתוך 408
המפלגות הערביות80.3%14.7%90587115 מתוך 1,19258 מתוך 6154 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.1%2.8%87091,061 מתוך 1,1925 מתוך 61354 מתוך 408
אחוז הצבעה80.9%78.0%734884307 מתוך 1,19231 מתוך 6164 מתוך 408
קולות כשרים1,2515,690,682781880264 מתוך 1,19250 מתוך 6183 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20063.5%46.5%39.7%0.0%36.5%310רע״ם-תע״ל 27.4%
20092.3%▼1.36.4%▼40.088.5%▲48.80.0%±0.057.7%530בל״ד 68.3%
20132.2%▼0.164.7%▲58.332.2%▼56.30.1%▲0.174.5%782מרצ 62.9%
20151.5%▼0.763.5%▼1.232.0%▼0.20.6%▲0.478.1%887מרצ 62.1%
אפר׳ 20193.1%▲1.759.0%▼4.535.1%▲3.10.4%▼0.152.1%670מרצ 45.1%
ספט׳ 20191.9%▼1.238.0%▼20.959.1%▲24.00.1%▼0.360.0%792הרשימה המשותפת 59.1%
20200.6%▼1.326.8%▼11.272.1%▲13.0–65.5%877הרשימה המשותפת 72.1%
202150.2%▲49.67.9%▼18.941.7%▼30.4–54.0%713הליכוד 50.2%
20225.3%▼44.924.8%▲16.969.5%▲27.90.0%51.7%738בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 29.4%
20260.9%▼4.417.8%▼7.080.3%▲10.70.1%▲0.180.9%1,251הרשימה המשותפת 58.4%

מפקד 2022

נייןישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,9409,601,720761578284 מתוך 1,16252 מתוך 6192 מתוך 408
תושבים לקמ״ר4,132–731279313 מתוך 1,16254 מתוך 6186 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2830297522779 מתוך 1,1626 מתוך 61295 מתוך 408
בני 65 ומעלה7.9%12.4%319329789 מתוך 1,1514 מתוך 61288 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)12.2%25.8%832121,060 מתוך 1,15941 מתוך 61355 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)90,300104,300179024965 מתוך 1,1607 מתוך 61309 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202255.7%69.8%1,061 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים