מבוא חמה

סמל למ״ס 4204 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית גולן · אוכלוסייה 510 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 85.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 9.7%2009: מחנה נתניהו 19.9%2013: מחנה נתניהו 12.7%2015: מחנה נתניהו 13.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 9.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 8.4%2020: מחנה נתניהו 7.1%2021: מחנה נתניהו 10.0%2022: מחנה נתניהו 7.1%2026: מחנה נתניהו 6.4%2006: המחנה שמולו 63.6%2009: המחנה שמולו 71.6%2013: המחנה שמולו 79.1%2015: המחנה שמולו 80.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 85.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 83.6%2020: המחנה שמולו 92.1%2021: המחנה שמולו 86.1%2022: המחנה שמולו 89.1%2026: המחנה שמולו 85.7%2006: מפלגות ערביות 0.6%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.5%2015: מפלגות ערביות 0.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.4%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.4%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמבוא חמהישראלאחוזוןדירוג
ישר!39.9%16.1%888788142 מתוך 1,192138 מתוך 1,03850 מתוך 408
הדמוקרטים26.2%6.4%868481169 מתוך 1,192168 מתוך 1,03876 מתוך 408
ביחד14.0%9.3%635865426 מתוך 1,192425 מתוך 1,038141 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה7.9%2.7%98989923 מתוך 1,19223 מתוך 1,0387 מתוך 408
ישראל ביתנו5.5%5.9%777669265 מתוך 1,192237 מתוך 1,038121 מתוך 408
הליכוד3.4%20.5%191023953 מתוך 1,192924 מתוך 1,038314 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות1.8%5.1%291937832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038249 מתוך 408
עוצמה יהודית0.6%5.7%18826958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038297 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.6%1.7%211127921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038294 מתוך 408
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי6.4%44.0%17822983 מתוך 1,192956 מתוך 1,038317 מתוך 408
גוש השינוי85.7%37.8%858282184 מתוך 1,192184 מתוך 1,03873 מתוך 408
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש7.9%2.8%98979826 מתוך 1,19225 מתוך 1,0389 מתוך 408
אחוז הצבעה73.5%78.0%232331909 מתוך 1,192799 מתוך 1,038276 מתוך 408
קולות כשרים3285,690,682232623913 מתוך 1,192769 מתוך 1,038313 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20069.7%63.6%0.6%25.0%53.9%176העבודה-מימד 33.5%
200919.9%▲10.271.6%▲8.00.5%▼0.14.0%▼21.060.5%201קדימה 45.3%
201312.7%▼7.279.1%▲7.40.5%±0.02.3%▼1.763.4%220העבודה 37.3%
201513.3%▲0.680.5%▲1.40.4%±0.05.4%▲3.170.1%241המחנה הציוני 58.1%
אפר׳ 20199.6%▼3.785.5%▲5.00.4%▼0.14.3%▼1.170.6%282כחול לבן 56.7%
ספט׳ 20198.4%▼1.283.6%▼1.90.0%▼0.46.2%▲1.968.5%274כחול לבן 52.2%
20207.1%▼1.392.1%▲8.50.4%▲0.4–66.2%266כחול לבן 66.2%
202110.0%▲2.986.1%▼6.00.0%▼0.4–68.7%280העבודה 26.1%
20227.1%▼2.989.1%▲3.10.4%▲0.40.0%65.5%267יש עתיד 42.3%
20266.4%▼0.785.7%▼3.50.0%▼0.47.9%▲7.973.5%328ישר! 39.9%

מפקד 2022

מבוא חמהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5109,601,720182020943 מתוך 1,162815 מתוך 1,027320 מתוך 408
תושבים לקמ״ר1,543–1011131,048 מתוך 1,162914 מתוך 1,027356 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767472196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02788 מתוך 408
בני 65 ומעלה15.7%12.4%807876223 מתוך 1,151220 מתוך 1,01698 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)40.8%25.8%726978317 מתוך 1,159315 מתוך 1,02789 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)14.4%25.3%383842627 מתוך 1,012618 מתוך 1,003186 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)115,200104,300453856640 מתוך 1,160634 מתוך 1,027179 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202282.1%69.8%426 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים