מגדלים
סמל למ״ס 3751 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית שומרון · אוכלוסייה 600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 91.3% (ארצי 44.0%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מגדלים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 71.5% | 5.1% | 989885 | 24 מתוך 1,19224 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 7.9% | 5.7% | 716739 | 344 מתוך 1,192341 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| הליכוד | 6.8% | 20.5% | 362825 | 765 מתוך 1,192742 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
| ישר! | 3.8% | 16.1% | 221453 | 927 מתוך 1,192890 מתוך 1,03859 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 1.7% | 747038 | 298 מתוך 1,192295 מתוך 1,03877 מתוך 127 |
| ביחד | 2.4% | 9.3% | 231344 | 913 מתוך 1,192896 מתוך 1,03869 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 0.2% | 979783 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,03822 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.8% | 5.9% | 221442 | 921 מתוך 1,192883 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 2.7% | 18729 | 973 מתוך 1,192952 מתוך 1,03890 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706751 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101146 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,03861 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667598 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,0383 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 91.3% | 44.0% | 908855 | 122 מתוך 1,192121 מתוך 1,03858 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 7.3% | 37.8% | 201246 | 956 מתוך 1,192911 מתוך 1,03869 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495694 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 0.8% | 2.8% | 17729 | 975 מתוך 1,192952 מתוך 1,03890 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 82.0% | 78.0% | 828385 | 213 מתוך 1,192168 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 369 | 5,690,682 | 293233 | 848 מתוך 1,192705 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 52.0% | 42.0% | 0.0% | 4.0% | 57.3% | 50 | קדימה 40.0% |
| 2009 | 84.3%▲32.3 | 13.7%▼28.3 | 0.0%±0.0 | 2.0%▼2.0 | 56.0% | 51 | הליכוד 43.1% |
| 2013 | 73.1%▼11.2 | 14.9%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 7.5%▲5.5 | 62.2% | 67 | הליכוד ביתנו 37.3% |
| 2015 | 78.5%▲5.4 | 8.6%▼6.3 | 1.1%▲1.1 | 11.8%▲4.4 | 69.4% | 93 | הבית היהודי 36.6% |
| אפר׳ 2019 | 77.5%▼1.0 | 13.3%▲4.7 | 0.0%▼1.1 | 9.2%▼2.6 | 76.5% | 173 | איחוד מפלגות הימין 42.2% |
| ספט׳ 2019 | 78.4%▲1.0 | 17.4%▲4.1 | 0.0%±0.0 | 4.2%▼5.1 | 73.4% | 167 | ימינה 64.1% |
| 2020 | 84.5%▲6.1 | 14.9%▼2.4 | 0.0%±0.0 | – | 73.7% | 181 | ימינה 59.1% |
| 2021 | 81.7%▼2.8 | 16.8%▲1.9 | 0.0%±0.0 | – | 74.7% | 202 | הציונות הדתית 44.1% |
| 2022 | 88.5%▲6.8 | 10.6%▼6.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 76.1% | 226 | הציונות הדתית 65.0% |
| 2026 | 91.3%▲2.8 | 7.3%▼3.3 | 0.3%▲0.3 | 0.8%▲0.8 | 82.0% | 369 | הציונות הדתית וזהות 71.5% |
מפקד 2022
| מגדלים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 600 | 9,601,720 | 242627 | 880 מתוך 1,162753 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 6,690 | – | 889067 | 139 מתוך 1,162108 מתוך 1,02741 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 17 | 30 | 5528 | 1,085 מתוך 1,162961 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 1.1% | 12.4% | 3311 | 1,116 מתוך 1,151984 מתוך 1,016101 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.5% | 25.8% | 585351 | 483 מתוך 1,159481 מתוך 1,02760 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.5% | 25.3% | 30307 | 699 מתוך 1,012690 מתוך 1,003112 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 99,500 | 104,300 | 271831 | 848 מתוך 1,160837 מתוך 1,02784 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.9% | 69.8% | 648 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עמיחי 5.2 ק״מ · גיתית 5.3 ק״מ · שילה 5.7 ק״מ · מעלה אפרים 6.2 ק״מ · עלי 7.4 ק״מ