שילה
סמל למ״ס 3641 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 5,260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שילה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 74.2% | 5.1% | 989888 | 20 מתוך 1,19220 מתוך 1,03816 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 11.6% | 5.7% | 827967 | 216 מתוך 1,192215 מתוך 1,03843 מתוך 127 |
| הליכוד | 6.6% | 20.5% | 352722 | 777 מתוך 1,192754 מתוך 1,03899 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 1.7% | 777442 | 269 מתוך 1,192266 מתוך 1,03874 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 0.2% | 969574 | 48 מתוך 1,19247 מתוך 1,03833 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 2.7% | 221240 | 920 מתוך 1,192903 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| ביחד | 0.6% | 9.3% | 13413 | 1,027 מתוך 1,192995 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534834 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,03879 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706751 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03853 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12521 | 1,033 מתוך 1,192972 מתוך 1,03893 מתוך 127 |
| ישר! | 0.2% | 16.1% | 5210 | 1,105 מתוך 1,1921,013 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 6725 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03884 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485438 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03866 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.4% | 44.0% | 979680 | 38 מתוך 1,19237 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.1% | 37.8% | 6316 | 1,117 מתוך 1,1921,005 מתוך 1,038106 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.2% | 2.8% | 211240 | 926 מתוך 1,192906 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 79.9% | 78.0% | 656764 | 407 מתוך 1,192337 מתוך 1,03845 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 2,393 | 5,690,682 | 838984 | 200 מתוך 1,192115 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.6% | 0.1% | 0.0% | 0.7% | 81.3% | 812 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 77.0% |
| 2009 | 99.0%▲0.4 | 0.2%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼0.4 | 78.8% | 916 | האיחוד הלאומי 70.6% |
| 2013 | 98.0%▼1.0 | 0.4%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | 1.2%▲0.9 | 82.3% | 1,141 | הבית היהודי 60.2% |
| 2015 | 98.6%▲0.6 | 0.2%▼0.2 | 0.1%±0.0 | 1.0%▼0.2 | 84.3% | 1,309 | הבית היהודי 58.1% |
| אפר׳ 2019 | 90.8%▼7.9 | 0.5%▲0.4 | 0.0%▼0.1 | 8.5%▲7.5 | 82.6% | 1,581 | איחוד מפלגות הימין 57.1% |
| ספט׳ 2019 | 98.9%▲8.1 | 1.0%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼8.4 | 80.3% | 1,552 | ימינה 56.6% |
| 2020 | 99.3%▲0.4 | 0.4%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 79.6% | 1,569 | ימינה 59.9% |
| 2021 | 97.2%▼2.1 | 1.7%▲1.3 | 0.0%±0.0 | – | 76.0% | 1,636 | הציונות הדתית 69.8% |
| 2022 | 98.5%▲1.2 | 0.9%▼0.8 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 78.4% | 1,769 | הציונות הדתית 82.0% |
| 2026 | 97.4%▼1.1 | 1.1%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 1.2%▲1.2 | 79.9% | 2,393 | הציונות הדתית וזהות 74.2% |
מפקד 2022
| שילה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 5,260 | 9,601,720 | 849088 | 186 מתוך 1,162107 מתוך 1,02716 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 9,068 | – | 969693 | 52 מתוך 1,16240 מתוך 1,0279 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 15 | 30 | 2211 | 1,122 מתוך 1,162991 מתוך 1,027102 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 2.6% | 12.4% | 7628 | 1,066 מתוך 1,151951 מתוך 1,01682 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 38.9% | 25.8% | 666260 | 395 מתוך 1,159393 מתוך 1,02750 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.7% | 25.3% | 777755 | 236 מתוך 1,012231 מתוך 1,00355 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 97,300 | 104,300 | 241527 | 884 מתוך 1,160871 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.8% | 69.8% | 483 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עמיחי 2.7 ק״מ · עלי 3.9 ק״מ · מעלה לבונה 5.7 ק״מ · מגדלים 5.7 ק״מ · רחלים 6.9 ק״מ