עמיחי
סמל למ״ס 3824 · יהודי · יישוב קהילתי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 99.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עמיחי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 78.1% | 5.1% | 999996 | 9 מתוך 1,1929 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 10.3% | 5.7% | 787556 | 257 מתוך 1,192256 מתוך 1,03855 מתוך 127 |
| הליכוד | 8.2% | 20.5% | 413530 | 697 מתוך 1,192675 מתוך 1,03888 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 0.2% | 979781 | 35 מתוך 1,19234 מתוך 1,03823 מתוך 127 |
| ישר! | 0.7% | 16.1% | 13630 | 1,033 מתוך 1,192974 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 23136 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038118 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 99.3% | 44.0% | 10010099 | 6 מתוך 1,1926 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 0.7% | 37.8% | 328 | 1,147 מתוך 1,1921,017 מתוך 1,038115 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 83.0% | 78.0% | 868888 | 157 מתוך 1,192120 מתוך 1,03815 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 146 | 5,690,682 | 3410 | 1,152 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038114 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | – | – | – | – | – | – | |
| 2009 | – | – | – | – | – | – | |
| 2013 | – | – | – | – | – | – | |
| 2015 | – | – | – | – | – | – | |
| אפר׳ 2019 | 89.1% | 0.0% | 0.0% | 10.9% | 98.5% | 64 | איחוד מפלגות הימין 76.6% |
| ספט׳ 2019 | 97.1%▲8.0 | 1.5%▲1.5 | 1.5%▲1.5 | 0.0%▼10.9 | 95.8% | 68 | עוצמה יהודית (מתחת לאחוז החסימה) 39.7% |
| 2020 | 98.5%▲1.4 | 1.5%±0.0 | 0.0%▼1.5 | – | 90.4% | 66 | ימינה 43.9% |
| 2021 | – | – | – | – | – | – | |
| 2022 | 100.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 86.0% | 86 | הציונות הדתית 80.2% |
| 2026 | 99.3%▼0.7 | 0.7%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 83.0% | 146 | הציונות הדתית וזהות 78.1% |
מפקד 2022
| עמיחי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 330 | 9,601,720 | 6611 | 1,085 מתוך 1,162955 מתוך 1,027109 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 8,250 | – | 949485 | 74 מתוך 1,16259 מתוך 1,02719 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 13 | 30 | 114 | 1,145 מתוך 1,1621,011 מתוך 1,027114 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | – | 12.4% | ||
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 34.9% | 25.8% | 544848 | 531 מתוך 1,159528 מתוך 1,02764 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 143,900 | 104,300 | 757292 | 293 מתוך 1,160291 מתוך 1,02711 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.9% | 69.8% |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שילה 2.7 ק״מ · מגדלים 5.2 ק״מ · עלי 6.4 ק״מ · מעלה אפרים 7.8 ק״מ · מעלה לבונה 8.3 ק״מ