נטף

סמל למ״ס 1254 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 480 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 89.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 6.6%2009: מחנה נתניהו 10.4%2013: מחנה נתניהו 6.9%2015: מחנה נתניהו 4.7%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 5.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 4.3%2020: מחנה נתניהו 2.4%2021: מחנה נתניהו 2.5%2022: מחנה נתניהו 3.5%2026: מחנה נתניהו 2.8%2006: המחנה שמולו 77.3%2009: המחנה שמולו 66.8%2013: המחנה שמולו 84.1%2015: המחנה שמולו 87.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 87.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 91.4%2020: המחנה שמולו 91.5%2021: המחנה שמולו 93.8%2022: המחנה שמולו 91.5%2026: המחנה שמולו 89.9%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 5.0%2013: מפלגות ערביות 3.4%2015: מפלגות ערביות 0.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 2.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 2.9%2020: מפלגות ערביות 6.1%2021: מפלגות ערביות 1.8%2022: מפלגות ערביות 2.8%2026: מפלגות ערביות 4.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנטףישראלאחוזוןדירוג
הדמוקרטים60.9%6.4%1001001003 מתוך 1,1923 מתוך 1,0381 מתוך 63
ישר!18.0%16.1%443750665 מתוך 1,192650 מתוך 1,03832 מתוך 63
ביחד8.9%9.3%453755654 מתוך 1,192652 מתוך 1,03829 מתוך 63
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.1%2.7%534639536 מתוך 1,192534 מתוך 1,03838 מתוך 63
ישראל ביתנו2.1%5.9%332639788 מתוך 1,192756 מתוך 1,03839 מתוך 63
הרשימה המשותפת2.1%8.8%879992152 מתוך 1,19213 מתוך 1,0386 מתוך 63
רע״ם2.1%5.9%879892152 מתוך 1,19216 מתוך 1,0386 מתוך 63
הציונות הדתית וזהות1.2%5.1%211011933 מתוך 1,192924 מתוך 1,03855 מתוך 63
הליכוד0.6%20.5%9031,083 מתוך 1,1921,033 מתוך 1,03860 מתוך 63
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.6%1.7%211115921 מתוך 1,192906 מתוך 1,03853 מתוך 63
עוצמה יהודית0.3%5.7%132101,019 מתוך 1,192997 מתוך 1,03856 מתוך 63
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.0%0.8%––––––
גוש ביבי2.8%44.0%11061,064 מתוך 1,1921,033 מתוך 1,03859 מתוך 63
גוש השינוי89.9%37.8%93929488 מתוך 1,19288 מתוך 1,0385 מתוך 63
המפלגות הערביות4.3%14.7%879990152 מתוך 1,1929 מתוך 1,0387 מתוך 63
לא התחייבו לגוש3.1%2.8%534639547 מתוך 1,192544 מתוך 1,03838 מתוך 63
אחוז הצבעה84.8%78.0%93959572 מתוך 1,19248 מתוך 1,0384 מתוך 63
קולות כשרים3275,690,682232624914 מתוך 1,192770 מתוך 1,03848 מתוך 63

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20066.6%77.3%0.0%14.6%78.0%198העבודה-מימד 37.4%
200910.4%▲3.866.8%▼10.45.0%▲5.017.3%▲2.772.9%202קדימה 30.7%
20136.9%▼3.584.1%▲17.33.4%▼1.53.9%▼13.574.1%233מרצ 36.9%
20154.7%▼2.287.9%▲3.80.4%▼3.05.4%▲1.676.5%257המחנה הציוני 42.4%
אפר׳ 20195.4%▲0.887.8%▼0.12.4%▲2.04.1%▼1.482.4%295כחול לבן 37.6%
ספט׳ 20194.3%▼1.191.4%▲3.62.9%▲0.50.7%▼3.478.9%280המחנה הדמוקרטי 45.7%
20202.4%▼1.891.5%±0.06.1%▲3.2–71.3%246כחול לבן 45.9%
20212.5%▲0.193.8%▲2.41.8%▼4.3–76.6%275העבודה 37.5%
20223.5%▲1.091.5%▼2.32.8%▲1.00.0%75.3%282מרצ (מתחת לאחוז החסימה) 29.1%
20262.8%▼0.889.9%▼1.64.3%▲1.43.1%▲3.184.8%327הדמוקרטים 60.9%

מפקד 2022

נטףישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4809,601,720151615984 מתוך 1,162855 מתוך 1,02752 מתוך 62
תושבים לקמ״ר2,640–525849563 מתוך 1,162434 מתוך 1,02732 מתוך 62
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3430625874354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02711 מתוך 62
בני 65 ומעלה14.7%12.4%757285276 מתוך 1,151272 מתוך 1,01610 מתוך 62
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)66.9%25.8%1001001004 מתוך 1,1594 מתוך 1,0271 מתוך 62
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)14.2%25.3%373737639 מתוך 1,012630 מתוך 1,00337 מתוך 58
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)104,700104,300312325796 מתוך 1,160788 מתוך 1,02747 מתוך 62

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202287.3%69.8%221 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים