מבוא חורון
סמל למ״ס 3709 · יהודי · מושב שיתופי · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מטה בנימין · אוכלוסייה 2,570 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מבוא חורון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 68.2% | 5.1% | 979779 | 34 מתוך 1,19234 מתוך 1,03828 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 11.3% | 5.7% | 817863 | 225 מתוך 1,192224 מתוך 1,03846 מתוך 127 |
| הליכוד | 5.7% | 20.5% | 302217 | 832 מתוך 1,192806 מתוך 1,038104 מתוך 127 |
| ש״ס | 3.9% | 5.3% | 828087 | 213 מתוך 1,192208 מתוך 1,03818 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 3.8% | 5.5% | 979692 | 42 מתוך 1,19240 מתוך 1,03811 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 1.7% | 757240 | 278 מתוך 1,192275 מתוך 1,03875 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 0.2% | 979679 | 39 מתוך 1,19238 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| ישר! | 0.6% | 16.1% | 11527 | 1,042 מתוך 1,192981 מתוך 1,03890 מתוך 127 |
| ביחד | 0.6% | 9.3% | 13413 | 1,027 מתוך 1,192995 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 2.7% | 16622 | 996 מתוך 1,192972 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13628 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,03881 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 8835 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,03870 מתוך 127 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485589 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364024 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03880 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 97.4% | 44.0% | 979680 | 38 מתוך 1,19237 מתוך 1,03824 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 1.8% | 37.8% | 9524 | 1,079 מתוך 1,192989 מתוך 1,03895 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354074 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03813 מתוך 127 |
| לא התחייבו לגוש | 0.6% | 2.8% | 16622 | 1,001 מתוך 1,192972 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 84.1% | 78.0% | 919292 | 107 מתוך 1,19278 מתוך 1,03811 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 1,253 | 5,690,682 | 788567 | 263 מתוך 1,192157 מתוך 1,03842 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 99.3% | 0.2% | 0.0% | 0.5% | 90.3% | 419 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 70.2% |
| 2009 | 99.4%▲0.2 | 0.0%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼0.1 | 91.4% | 539 | האיחוד הלאומי 67.3% |
| 2013 | 97.3%▼2.1 | 0.9%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 1.6%▲1.2 | 89.9% | 748 | הבית היהודי 64.3% |
| 2015 | 99.2%▲1.9 | 0.2%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼1.3 | 91.4% | 858 | הבית היהודי 52.2% |
| אפר׳ 2019 | 95.0%▼4.2 | 0.7%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲3.8 | 90.2% | 985 | איחוד מפלגות הימין 67.6% |
| ספט׳ 2019 | 99.2%▲4.2 | 0.7%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.1%▼4.1 | 88.8% | 983 | ימינה 62.6% |
| 2020 | 99.0%▼0.2 | 0.9%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 88.6% | 1,005 | ימינה 63.5% |
| 2021 | 98.0%▼1.0 | 1.1%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 85.8% | 1,031 | הציונות הדתית 69.0% |
| 2022 | 98.1%▲0.1 | 1.4%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 85.4% | 1,079 | הציונות הדתית 77.6% |
| 2026 | 97.4%▼0.7 | 1.8%▲0.4 | 0.1%▲0.1 | 0.6%▲0.6 | 84.1% | 1,253 | הציונות הדתית וזהות 68.2% |
מפקד 2022
| מבוא חורון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,570 | 9,601,720 | 808772 | 239 מתוך 1,162137 מתוך 1,02735 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 4,011 | – | 727726 | 327 מתוך 1,162233 מתוך 1,02791 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 16 | 30 | 4418 | 1,106 מתוך 1,162975 מתוך 1,02790 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 3.2% | 12.4% | 9835 | 1,043 מתוך 1,151932 מתוך 1,01674 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 39.2% | 25.8% | 666261 | 383 מתוך 1,159381 מתוך 1,02748 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 37.2% | 25.3% | 919173 | 90 מתוך 1,01290 מתוך 1,00333 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 107,300 | 104,300 | 342741 | 757 מתוך 1,160750 מתוך 1,02773 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 101.3% | 69.8% | 15 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נטף 3.6 ק״מ · נוף איילון 4.9 ק״מ · שעלבים 5.5 ק״מ · מסילת ציון 5.7 ק״מ · מודיעין-מכבים-רעות 5.8 ק״מ