נוף איילון
סמל למ״ס 1333 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית גזר · אוכלוסייה 2,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 89.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוף איילון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 61.1% | 5.1% | 969599 | 52 מתוך 1,19251 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| הליכוד | 9.2% | 20.5% | 453839 | 656 מתוך 1,192636 מתוך 1,038142 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 8.4% | 5.7% | 726978 | 328 מתוך 1,192325 מתוך 1,03850 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.4% | 1.7% | 929193 | 92 מתוך 1,19290 מתוך 1,03816 מתוך 233 |
| ביחד | 3.7% | 9.3% | 281910 | 849 מתוך 1,192838 מתוך 1,038210 מתוך 233 |
| ש״ס | 3.0% | 5.3% | 797678 | 248 מתוך 1,192243 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| ישר! | 2.0% | 16.1% | 18107 | 979 מתוך 1,192936 מתוך 1,038216 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281815 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038195 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.3% | 5.5% | 929192 | 91 מתוך 1,19287 מתוך 1,03818 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 1.3% | 5.9% | 261812 | 877 מתוך 1,192842 מתוך 1,038205 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.2% | 908997 | 105 מתוך 1,192103 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 883 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.3% | 0.8% | 959697 | 56 מתוך 1,19241 מתוך 1,0387 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 89.8% | 44.0% | 898794 | 134 מתוך 1,192133 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 7.2% | 37.8% | 20129 | 957 מתוך 1,192912 מתוך 1,038213 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271815 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,038196 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 82.8% | 78.0% | 868777 | 166 מתוך 1,192128 מתוך 1,03853 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 1,305 | 5,690,682 | 788578 | 258 מתוך 1,192152 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.5% | 0.5% | 0.0% | 0.9% | 89.8% | 919 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 79.9% |
| 2009 | 99.2%▲0.7 | 0.5%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼0.7 | 86.1% | 999 | האיחוד הלאומי 43.2% |
| 2013 | 97.0%▼2.2 | 1.2%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 1.8%▲1.6 | 86.2% | 1,258 | הבית היהודי 73.4% |
| 2015 | 97.8%▲0.8 | 1.1%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 1.0%▼0.9 | 84.8% | 1,339 | הבית היהודי 64.7% |
| אפר׳ 2019 | 93.2%▼4.5 | 1.6%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 5.0%▲4.1 | 85.2% | 1,450 | איחוד מפלגות הימין 57.8% |
| ספט׳ 2019 | 97.0%▲3.8 | 2.6%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼4.7 | 80.1% | 1,366 | ימינה 70.9% |
| 2020 | 97.0%±0.0 | 2.8%▲0.3 | 0.1%▲0.1 | – | 82.0% | 1,379 | ימינה 68.4% |
| 2021 | 96.7%▼0.2 | 3.1%▲0.3 | 0.0%▼0.1 | – | 80.4% | 1,353 | הציונות הדתית 56.2% |
| 2022 | 94.9%▼1.8 | 4.3%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 77.0% | 1,295 | הציונות הדתית 68.0% |
| 2026 | 89.8%▼5.1 | 7.2%▲2.9 | 0.0%±0.0 | 1.7%▲1.7 | 82.8% | 1,305 | הציונות הדתית וזהות 61.1% |
מפקד 2022
| נוף איילון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,050 | 9,601,720 | 768477 | 276 מתוך 1,162169 מתוך 1,02754 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 6,629 | – | 888987 | 144 מתוך 1,162112 מתוך 1,02730 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292414 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027192 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.6% | 12.4% | 292213 | 810 מתוך 1,151783 מתוך 1,016199 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 50.3% | 25.8% | 949395 | 73 מתוך 1,15972 מתוך 1,02713 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.8% | 25.3% | 797985 | 210 מתוך 1,012205 מתוך 1,00333 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 137,700 | 104,300 | 706647 | 348 מתוך 1,160346 מתוך 1,027122 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 95.0% | 69.8% | 48 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שעלבים 0.6 ק״מ · מודיעין-מכבים-רעות 3.6 ק״מ · כפר בן נון 4.0 ק״מ · משמר איילון 4.1 ק״מ · מבוא חורון 4.9 ק״מ