גבעת התור
שכונה בנס ציונה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,220 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת התור | נס ציונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 33.2% | 29.7% | 16.1% |
| ביחד | 22.9% | 18.3% | 9.3% |
| הליכוד | 15.2% | 20.6% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 11.1% | 9.9% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.3% | 5.9% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 4.0% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 4.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 0.4% | 2.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 21.9% | 31.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 73.5% | 63.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 4.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.5% | 78.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,090 | 28,814 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 34.2% | 44.3% | 0.0% | 17.6% | 54.0% | 336 | קדימה 23.8% |
| 2009 | 37.3%▲3.1 | 59.1%▲14.7 | 0.3%▲0.3 | 0.7%▼16.8 | 73.2% | 1,667 | קדימה 38.5% |
| 2013 | 30.9%▼6.5 | 65.1%▲6.1 | 0.0%▼0.3 | 2.2%▲1.4 | 76.7% | 2,129 | יש עתיד 31.1% |
| 2015 | 32.5%▲1.6 | 58.2%▼6.9 | 0.2%▲0.1 | 9.0%▲6.8 | 79.5% | 2,304 | המחנה הציוני 33.0% |
| אפר׳ 2019 | 31.6%▼0.9 | 62.7%▲4.5 | 0.1%▼0.1 | 5.2%▼3.8 | 74.3% | 2,322 | כחול לבן 52.6% |
| ספט׳ 2019 | 26.5%▼5.1 | 67.7%▲5.0 | 0.1%±0.0 | 5.3%▲0.1 | 73.8% | 2,333 | כחול לבן 55.0% |
| 2020 | 31.1%▲4.6 | 68.1%▲0.4 | 0.3%▲0.2 | – | 74.4% | 2,366 | כחול לבן 56.0% |
| 2021 | 28.0%▼3.1 | 70.4%▲2.3 | 0.1%▼0.2 | – | 74.6% | 2,897 | יש עתיד 29.6% |
| 2022 | 27.5%▼0.5 | 70.7%▲0.3 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 72.8% | 2,873 | יש עתיד 38.8% |
| 2026 | 21.9%▼5.6 | 73.5%▲2.8 | 0.1%±0.0 | 4.3%▲4.3 | 77.5% | 3,090 | ישר! 33.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | חילוני | 3,220 | 3,090 | 21.9% | 73.5% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.