נס ציונה

סמל למ״ס 7200 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 47,620 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 63.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 27.7%2009: מחנה נתניהו 41.1%2013: מחנה נתניהו 34.2%2015: מחנה נתניהו 34.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 36.9%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 33.4%2020: מחנה נתניהו 37.2%2021: מחנה נתניהו 34.1%2022: מחנה נתניהו 35.9%2026: מחנה נתניהו 31.6%2006: המחנה שמולו 55.7%2009: המחנה שמולו 55.2%2013: המחנה שמולו 60.3%2015: המחנה שמולו 54.2%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 57.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 61.1%2020: המחנה שמולו 62.3%2021: המחנה שמולו 64.1%2022: המחנה שמולו 62.3%2026: המחנה שמולו 63.8%2006: מפלגות ערביות 0.1%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.2%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנס ציונהישראלאחוזוןדירוג
ישר!29.7%16.1%585339493 מתוך 1,192484 מתוך 1,038140 מתוך 233
הליכוד20.6%20.5%696571371 מתוך 1,192364 מתוך 1,03867 מתוך 233
ביחד18.3%9.3%878570157 מתוך 1,192157 מתוך 1,03869 מתוך 233
הדמוקרטים9.9%6.4%565144520 מתוך 1,192503 מתוך 1,038130 מתוך 233
ישראל ביתנו5.9%5.9%828187212 מתוך 1,192184 מתוך 1,03828 מתוך 233
עוצמה יהודית4.2%5.7%554961527 מתוך 1,192521 מתוך 1,03888 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.0%2.7%716669332 מתוך 1,192332 מתוך 1,03871 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות2.7%5.1%433552654 מתוך 1,192649 מתוך 1,038106 מתוך 233
ש״ס2.1%5.3%757172299 מתוך 1,192293 מתוך 1,03866 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.7%1.7%514555545 מתוך 1,192540 מתוך 1,03892 מתוך 233
יהדות התורה0.3%5.5%706767277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.1%8.8%485643535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233
רע״ם0.1%5.9%485549534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%606772372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 233
גוש ביבי31.6%44.0%544862546 מתוך 1,192536 מתוך 1,03888 מתוך 233
גוש השינוי63.8%37.8%575241509 מתוך 1,192494 מתוך 1,038138 מתוך 233
המפלגות הערביות0.2%14.7%404639615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233
לא התחייבו לגוש4.0%2.8%706668339 מתוך 1,192338 מתוך 1,03873 מתוך 233
אחוז הצבעה78.9%78.0%555631521 מתוך 1,192443 מתוך 1,038157 מתוך 233
קולות כשרים28,8145,690,68297979538 מתוך 1,19229 מתוך 1,03813 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200627.7%55.7%0.1%14.8%67.5%14,918קדימה 30.6%
200941.1%▲13.455.2%▼0.50.2%▲0.11.1%▼13.869.7%17,459קדימה 36.9%
201334.2%▼6.960.3%▲5.00.2%±0.03.4%▲2.474.8%21,352יש עתיד 26.9%
201534.6%▲0.454.2%▼6.10.1%▼0.110.9%▲7.578.6%23,948המחנה הציוני 32.0%
אפר׳ 201936.9%▲2.357.2%▲3.00.1%±0.05.5%▼5.476.5%25,524כחול לבן 47.2%
ספט׳ 201933.4%▼3.561.1%▲4.00.1%±0.05.0%▼0.575.7%25,402כחול לבן 48.0%
202037.2%▲3.862.3%▲1.20.3%▲0.1–75.6%25,500כחול לבן 50.8%
202134.1%▼3.164.1%▲1.80.1%▼0.2–74.2%25,336יש עתיד 26.1%
202235.9%▲1.862.3%▼1.90.2%▲0.10.0%74.7%25,851יש עתיד 33.3%
202631.6%▼4.463.8%▲1.60.2%±0.04.0%▲4.078.9%28,814ישר! 29.7%

מפקד 2022

נס ציונהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)47,6209,601,72096979442 מתוך 1,16233 מתוך 1,02714 מתוך 229
תושבים לקמ״ר7,871–93949186 מתוך 1,16266 מתוך 1,02721 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3730838176141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02744 מתוך 229
בני 65 ומעלה15.0%12.4%777571261 מתוך 1,151257 מתוך 1,01664 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)36.7%25.8%595443471 מתוך 1,159469 מתוך 1,027131 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)11.8%25.3%272724738 מתוך 1,012729 מתוך 1,003166 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)152,800104,300817961218 מתוך 1,160216 מתוך 1,02789 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202282.6%69.8%399 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים