נטעים

סמל למ״ס 174 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גן רווה · אוכלוסייה 770 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 75.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 10.1%2009: מחנה נתניהו 26.9%2013: מחנה נתניהו 22.8%2015: מחנה נתניהו 20.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 19.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 18.9%2020: מחנה נתניהו 22.0%2021: מחנה נתניהו 24.4%2022: מחנה נתניהו 21.6%2026: מחנה נתניהו 18.1%2006: המחנה שמולו 75.2%2009: המחנה שמולו 68.1%2013: המחנה שמולו 70.5%2015: המחנה שמולו 71.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 73.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 76.3%2020: המחנה שמולו 76.8%2021: המחנה שמולו 73.8%2022: המחנה שמולו 77.0%2026: המחנה שמולו 75.7%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.3%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.5%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 1.2%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.2%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנטעיםישראלאחוזוןדירוג
ישר!33.5%16.1%686553372 מתוך 1,192364 מתוך 1,038108 מתוך 233
הדמוקרטים20.4%6.4%757272293 מתוך 1,192288 מתוך 1,03865 מתוך 233
ביחד18.9%9.3%898877124 מתוך 1,192124 מתוך 1,03853 מתוך 233
הליכוד11.8%20.5%524648568 מתוך 1,192555 מתוך 1,038121 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה6.0%2.7%92919791 מתוך 1,19291 מתוך 1,0388 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות3.7%5.1%575067507 מתוך 1,192503 מתוך 1,03875 מתוך 233
ישראל ביתנו2.9%5.9%403424702 מתוך 1,192671 מתוך 1,038177 מתוך 233
עוצמה יהודית1.5%5.7%312230804 מתוך 1,192794 מתוך 1,038160 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.0%1.7%302127796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038160 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364043622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233
גוש ביבי18.1%44.0%413341708 מתוך 1,192694 מתוך 1,038136 מתוך 233
גוש השינוי75.7%37.8%696559367 מתוך 1,192359 מתוך 1,03897 מתוך 233
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש6.0%2.8%92919793 מתוך 1,19292 מתוך 1,0388 מתוך 233
אחוז הצבעה79.9%78.0%656745407 מתוך 1,192337 מתוך 1,038125 מתוך 233
קולות כשרים4815,690,682454928662 מתוך 1,192526 מתוך 1,038169 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200610.1%75.2%0.0%14.7%76.6%258קדימה 36.4%
200926.9%▲16.868.1%▼7.10.3%▲0.31.3%▼13.479.0%301קדימה 34.9%
201322.8%▼4.170.5%▲2.40.3%▼0.12.4%▲1.180.7%373יש עתיד 27.1%
201520.5%▼2.371.8%▲1.30.5%▲0.37.1%▲4.780.3%380המחנה הציוני 43.7%
אפר׳ 201919.2%▼1.473.5%▲1.70.0%▼0.57.3%▲0.277.1%412כחול לבן 56.1%
ספט׳ 201918.9%▼0.376.3%▲2.70.2%▲0.23.6%▼3.676.3%413כחול לבן 55.2%
202022.0%▲3.176.8%▲0.51.2%▲0.9–76.3%427כחול לבן 59.5%
202124.4%▲2.473.8%▼3.00.2%▼0.9–76.5%435יש עתיד 27.8%
202221.6%▼2.777.0%▲3.20.2%±0.00.0%75.2%444יש עתיד 39.0%
202618.1%▼3.575.7%▼1.40.0%▼0.26.0%▲6.079.9%481ישר! 33.5%

מפקד 2022

נטעיםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)7709,601,720384223716 מתוך 1,162592 מתוך 1,027175 מתוך 229
תושבים לקמ״ר3,328–657270403 מתוך 1,162287 מתוך 1,02770 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3530706657275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229
בני 65 ומעלה14.4%12.4%737065303 מתוך 1,151298 מתוך 1,01679 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)38.1%25.8%635950424 מתוך 1,159422 מתוך 1,027114 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)28.8%25.3%818187194 מתוך 1,012190 מתוך 1,00329 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)183,400104,30095948958 מתוך 1,16058 מתוך 1,02725 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202285.9%69.8%264 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים