גן שורק
סמל למ״ס 311 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גן רווה · אוכלוסייה 320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 75.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גן שורק | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.8% | 16.1% | 959593 | 56 מתוך 1,19253 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| ביחד | 16.6% | 9.3% | 777456 | 262 מתוך 1,192261 מתוך 1,03899 מתוך 233 |
| הליכוד | 12.0% | 20.5% | 524749 | 564 מתוך 1,192551 מתוך 1,038119 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 8.3% | 6.4% | 534839 | 558 מתוך 1,192539 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 6.9% | 5.9% | 899094 | 130 מתוך 1,192105 מתוך 1,03813 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 4.1% | 5.7% | 544860 | 537 מתוך 1,192531 מתוך 1,03893 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 5.1% | 575067 | 507 מתוך 1,192503 מתוך 1,03875 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.7% | 484041 | 605 מתוך 1,192602 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.9% | 5.9% | 849595 | 184 מתוך 1,19240 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899291 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 19.8% | 44.0% | 423545 | 686 מתוך 1,192673 מתוך 1,038129 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 75.6% | 37.8% | 696558 | 368 מתוך 1,192360 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 14.7% | 768891 | 265 מתוך 1,192112 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.8% | 473939 | 611 מתוך 1,192606 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 79.3% | 78.0% | 596035 | 477 מתוך 1,192401 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 217 | 5,690,682 | 9106 | 1,079 מתוך 1,192930 מתוך 1,038219 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.2% | 70.9% | 0.0% | 13.9% | 71.4% | 151 | קדימה 47.0% |
| 2009 | 33.1%▲17.9 | 65.6%▼5.2 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼13.9 | 70.9% | 160 | קדימה 35.6% |
| 2013 | 26.7%▼6.4 | 66.5%▲0.9 | 1.0%▲1.0 | 0.5%▲0.5 | 76.2% | 191 | יש עתיד 28.8% |
| 2015 | 23.2%▼3.5 | 68.2%▲1.7 | 0.0%▼1.0 | 8.1%▲7.6 | 80.6% | 198 | המחנה הציוני 43.9% |
| אפר׳ 2019 | 23.2%±0.0 | 69.7%▲1.5 | 0.5%▲0.5 | 6.6%▼1.5 | 75.6% | 198 | כחול לבן 56.6% |
| ספט׳ 2019 | 22.3%▼1.0 | 68.3%▼1.4 | 0.5%±0.0 | 8.4%▲1.9 | 76.2% | 202 | כחול לבן 56.4% |
| 2020 | 25.7%▲3.5 | 72.3%▲4.0 | 1.9%▲1.4 | – | 78.0% | 206 | כחול לבן 62.1% |
| 2021 | 23.9%▼1.8 | 75.6%▲3.3 | 0.5%▼1.4 | – | 74.2% | 201 | יש עתיד 30.8% |
| 2022 | 26.5%▲2.6 | 71.4%▼4.2 | 0.5%±0.0 | 0.0% | 74.1% | 196 | יש עתיד 38.3% |
| 2026 | 19.8%▼6.7 | 75.6%▲4.1 | 0.9%▲0.4 | 2.8%▲2.8 | 79.3% | 217 | ישר! 43.8% |
מפקד 2022
| גן שורק | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 320 | 9,601,720 | 564 | 1,094 מתוך 1,162963 מתוך 1,027218 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 999 | – | 111 | 1,150 מתוך 1,1621,015 מתוך 1,027227 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 14.8% | 12.4% | 767370 | 270 מתוך 1,151266 מתוך 1,01668 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.0% | 25.8% | 544935 | 530 מתוך 1,159527 מתוך 1,027150 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.5% | 25.3% | 12129 | 891 מתוך 1,012882 מתוך 1,003202 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 165,100 | 104,300 | 898876 | 124 מתוך 1,160124 מתוך 1,02755 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 91.2% | 69.8% | 105 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נטעים 1.4 ק״מ · בית חנן 1.7 ק״מ · אירוס 2.3 ק״מ · בית עובד 2.8 ק״מ · עיינות 3.3 ק״מ