בית חנן
סמל למ״ס 159 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית גן רווה · אוכלוסייה 640 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית חנן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 45.3% | 16.1% | 979796 | 38 מתוך 1,19235 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 19.0% | 6.4% | 726966 | 325 מתוך 1,192319 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| ביחד | 15.1% | 9.3% | 706547 | 356 מתוך 1,192355 מתוך 1,038123 מתוך 233 |
| הליכוד | 6.3% | 20.5% | 332625 | 793 מתוך 1,192768 מתוך 1,038172 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.4% | 5.9% | 767578 | 281 מתוך 1,192253 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696465 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 5.1% | 383043 | 719 מתוך 1,192711 מתוך 1,038127 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 5.7% | 281926 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038172 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302127 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534847 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 11.4% | 44.0% | 292025 | 849 מתוך 1,192829 מתוך 1,038176 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 84.7% | 37.8% | 828075 | 209 מתוך 1,192209 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686365 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03877 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.0% | 78.0% | 666847 | 397 מתוך 1,192327 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 411 | 5,690,682 | 353920 | 773 מתוך 1,192633 מתוך 1,038186 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 7.1% | 72.1% | 0.0% | 20.2% | 75.2% | 326 | קדימה 39.0% |
| 2009 | 16.4%▲9.4 | 79.6%▲7.5 | 0.3%▲0.3 | 1.7%▼18.5 | 75.1% | 353 | קדימה 47.6% |
| 2013 | 14.2%▼2.3 | 80.9%▲1.3 | 0.3%±0.0 | 1.8%▲0.1 | 78.2% | 388 | יש עתיד 33.8% |
| 2015 | 14.7%▲0.5 | 76.9%▼4.0 | 0.2%±0.0 | 8.2%▲6.4 | 81.2% | 476 | המחנה הציוני 51.1% |
| אפר׳ 2019 | 13.9%▼0.8 | 79.5%▲2.6 | 0.0%▼0.2 | 5.6%▼2.6 | 78.8% | 409 | כחול לבן 63.3% |
| ספט׳ 2019 | 14.1%▲0.2 | 72.8%▼6.7 | 0.0%±0.0 | 12.9%▲7.2 | 77.4% | 404 | כחול לבן 55.0% |
| 2020 | 17.4%▲3.3 | 82.1%▲9.3 | 0.5%▲0.5 | – | 77.2% | 402 | כחול לבן 66.7% |
| 2021 | 16.0%▼1.4 | 81.8%▼0.3 | 0.0%▼0.5 | – | 77.7% | 400 | יש עתיד 24.2% |
| 2022 | 15.7%▼0.3 | 83.0%▲1.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 74.2% | 377 | יש עתיד 41.6% |
| 2026 | 11.4%▼4.2 | 84.7%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 80.0% | 411 | ישר! 45.3% |
מפקד 2022
| בית חנן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 640 | 9,601,720 | 262915 | 851 מתוך 1,162724 מתוך 1,027193 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,738 | – | 171916 | 961 מתוך 1,162828 מתוך 1,027192 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 18.8% | 12.4% | 908988 | 111 מתוך 1,151110 מתוך 1,01628 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 42.4% | 25.8% | 787571 | 254 מתוך 1,159252 מתוך 1,02766 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.6% | 25.3% | 333 | 973 מתוך 1,012964 מתוך 1,003214 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 200,900 | 104,300 | 989896 | 20 מתוך 1,16020 מתוך 1,0279 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.1% | 69.8% | 595 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אירוס 0.6 ק״מ · נטעים 1.3 ק״מ · בית עובד 1.3 ק״מ · גן שורק 1.7 ק״מ · עיינות 2.1 ק״מ