לב המושבה
שכונה בנס ציונה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,220 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לב המושבה | נס ציונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 31.6% | 29.7% | 16.1% |
| ביחד | 20.3% | 18.3% | 9.3% |
| הליכוד | 18.0% | 20.6% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 9.7% | 9.9% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.9% | 5.9% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 4.0% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 4.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 1.4% | 2.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 27.2% | 31.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 68.5% | 63.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 4.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,290 | 28,814 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.8% | 63.4% | 0.1% | 18.2% | 81.1% | 978 | קדימה 36.0% |
| 2009 | 34.5%▲16.8 | 62.8%▼0.6 | 0.1%±0.0 | 0.7%▼17.5 | 78.6% | 1,430 | קדימה 40.3% |
| 2013 | 29.0%▼5.5 | 67.2%▲4.4 | 0.1%±0.0 | 2.4%▲1.7 | 83.0% | 2,069 | יש עתיד 33.0% |
| 2015 | 28.6%▼0.4 | 61.0%▼6.3 | 0.0%▼0.1 | 10.2%▲7.8 | 86.0% | 2,239 | המחנה הציוני 34.0% |
| אפר׳ 2019 | 31.5%▲2.9 | 62.4%▲1.4 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼4.4 | 83.5% | 2,251 | כחול לבן 52.0% |
| ספט׳ 2019 | 29.2%▼2.3 | 65.8%▲3.4 | 0.0%±0.0 | 4.8%▼1.0 | 83.2% | 2,264 | כחול לבן 51.7% |
| 2020 | 32.6%▲3.4 | 67.2%▲1.4 | 0.2%▲0.2 | – | 82.3% | 2,106 | כחול לבן 55.0% |
| 2021 | 29.4%▼3.2 | 69.0%▲1.8 | 0.0%▼0.2 | – | 80.7% | 2,092 | יש עתיד 29.0% |
| 2022 | 31.7%▲2.3 | 66.7%▼2.4 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 79.6% | 2,138 | יש עתיד 37.0% |
| 2026 | 27.2%▼4.5 | 68.5%▲1.8 | 0.1%▼0.1 | 3.9%▲3.9 | 81.5% | 2,290 | ישר! 31.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | חילוני | 2,220 | 2,290 | 27.2% | 68.5% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.