טירת שלום
שכונה בנס ציונה · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 1,840 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 61.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טירת שלום | נס ציונה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.3% | 29.7% | 16.1% |
| הליכוד | 20.1% | 20.6% | 20.5% |
| ביחד | 20.1% | 18.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 9.3% | 9.9% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.1% | 4.0% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.9% | 4.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 1.8% | 2.1% | 5.3% |
| רע״ם | 0.3% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.1% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 32.5% | 31.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 61.7% | 63.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.1% | 4.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.0% | 78.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,192 | 28,814 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 34.6% | 58.7% | 0.3% | 6.1% | 78.6% | 1,562 | כחול לבן 48.5% |
| ספט׳ 2019 | 34.9%▲0.4 | 58.5%▼0.2 | 0.5%▲0.2 | 5.5%▼0.6 | 77.0% | 1,033 | כחול לבן 45.1% |
| 2020 | 38.3%▲3.4 | 61.3%▲2.8 | 0.4%▼0.1 | – | 77.4% | 1,052 | כחול לבן 50.4% |
| 2021 | 35.9%▼2.4 | 61.8%▲0.5 | 0.3%▼0.1 | – | 77.5% | 1,088 | יש עתיד 24.0% |
| 2022 | 38.0%▲2.0 | 59.8%▼2.0 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 77.1% | 1,127 | יש עתיד 29.1% |
| 2026 | 32.5%▼5.5 | 61.7%▲1.9 | 0.6%±0.0 | 5.1%▲5.1 | 80.0% | 1,192 | ישר! 27.3% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | חילוני | 1,840 | 1,192 | 32.5% | 61.7% | 0.6% |
| 35 | – | – | – | – | ||
| 36 | – | – | – | – |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.