בן גוריון
שכונה בנוף הגליל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 43.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 9.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בן גוריון | נוף הגליל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.0% | 21.3% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 22.6% | 31.6% | 8.8% |
| ישר! | 11.0% | 7.9% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 9.9% | 13.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 3.7% | 5.7% |
| ביחד | 4.7% | 3.6% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 2.5% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.2% | 4.2% | 6.4% |
| רע״ם | 2.3% | 3.6% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 0.9% | 1.7% |
| ש״ס | 1.2% | 1.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.3% | 3.0% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 43.0% | 32.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 28.9% | 29.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 24.9% | 35.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 63.2% | 61.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,536 | 25,961 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.4% | 46.6% | 2.6% | 7.7% | 55.3% | 2,303 | קדימה 29.4% |
| 2009 | 59.4%▲20.9 | 34.6%▼12.0 | 3.3%▲0.7 | 0.5%▼7.1 | 57.2% | 2,394 | קדימה 26.7% |
| 2013 | 52.7%▼6.6 | 37.3%▲2.8 | 5.0%▲1.7 | 2.5%▲1.9 | 57.2% | 2,407 | הליכוד ביתנו 38.3% |
| 2015 | 55.1%▲2.4 | 26.3%▼11.0 | 8.2%▲3.2 | 9.9%▲7.4 | 62.3% | 1,781 | הליכוד 33.9% |
| אפר׳ 2019 | 60.8%▲5.6 | 24.9%▼1.5 | 6.8%▼1.4 | 6.1%▼3.8 | 60.6% | 2,381 | הליכוד 38.5% |
| ספט׳ 2019 | 48.6%▼12.2 | 25.9%▲1.1 | 10.0%▲3.2 | 14.8%▲8.8 | 58.6% | 2,318 | הליכוד 38.5% |
| 2020 | 53.1%▲4.5 | 33.6%▲7.7 | 12.6%▲2.6 | – | 60.1% | 2,384 | הליכוד 44.0% |
| 2021 | 49.6%▼3.5 | 36.7%▲3.1 | 12.0%▼0.6 | – | 54.7% | 2,143 | הליכוד 36.4% |
| 2022 | 52.4%▲2.8 | 31.4%▼5.4 | 14.7%▲2.7 | 0.0% | 57.7% | 2,315 | הליכוד 35.8% |
| 2026 | 43.0%▼9.4 | 28.9%▼2.5 | 24.9%▲10.2 | 2.2%▲2.2 | 63.2% | 2,536 | הליכוד 31.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | חילוני | 4,300 | 2,536 | 43.0% | 28.9% | 24.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.