הכרמים
שכונה בנוף הגליל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 81.2% (ארצי 14.7%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הכרמים | נוף הגליל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 76.9% | 31.6% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 6.8% | 4.2% | 6.4% |
| רע״ם | 4.4% | 3.6% | 5.9% |
| ישר! | 3.3% | 7.9% | 16.1% |
| הליכוד | 3.2% | 21.3% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 13.7% | 5.9% |
| ש״ס | 0.8% | 1.1% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 3.7% | 5.7% |
| ביחד | 0.6% | 3.6% | 9.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 3.0% | 5.5% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.9% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 2.5% | 5.1% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 5.2% | 32.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 12.9% | 29.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 81.2% | 35.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.5% | 61.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 873 | 25,961 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.8% | 17.7% | 78.4% | 0.6% | 65.3% | 361 | חד״ש 53.2% |
| 2009 | 3.5%▲0.7 | 12.8%▼4.9 | 82.5%▲4.1 | 0.3%▼0.3 | 58.9% | 343 | חד״ש 60.9% |
| 2013 | 5.7%▲2.2 | 11.2%▼1.6 | 81.0%▼1.5 | 1.4%▲1.1 | 65.0% | 437 | חד״ש 60.4% |
| 2015 | 3.4%▼2.3 | 14.5%▲3.3 | 80.3%▼0.7 | 1.4%±0.0 | 71.3% | 503 | הרשימה המשותפת 80.3% |
| אפר׳ 2019 | 4.3%▲0.9 | 18.2%▲3.7 | 76.2%▼4.1 | 0.0%▼1.4 | 62.2% | 462 | חד״ש-תע״ל 70.1% |
| ספט׳ 2019 | 3.4%▼0.9 | 8.0%▼10.2 | 85.4%▲9.2 | 2.1%▲2.1 | 70.6% | 528 | הרשימה המשותפת 85.4% |
| 2020 | 3.3%▼0.1 | 5.0%▼3.0 | 91.5%▲6.1 | – | 71.2% | 543 | הרשימה המשותפת 91.5% |
| 2021 | 6.5%▲3.2 | 9.4%▲4.4 | 83.4%▼8.1 | – | 64.0% | 459 | הרשימה המשותפת 78.2% |
| 2022 | 8.1%▲1.6 | 9.8%▲0.4 | 81.8%▼1.7 | 0.0% | 61.1% | 675 | חד״ש-תע״ל 61.6% |
| 2026 | 5.2%▼3.0 | 12.9%▲3.2 | 81.2%▼0.6 | 0.2%▲0.2 | 72.5% | 873 | הרשימה המשותפת 76.9% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 4,360 | 873 | 5.2% | 12.9% | 81.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.